14 Aralık Satürnyen Dolunayı Burçlara Etkisi

11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 60.092 kez okundu.

14 Aralık dolunayı Çarşamba günü saat 02:07’de İkizler Burcu’nun 22°’sinde gerçekleşiyor. Dolunay 1 hafta boyunca Satürn gezegeni ile iş birliği içinde. Çoklu etki altına giren burçlar, bazı konularda kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Satürn’ün verdiği etki ile korkular ortaya çıkabilir. Bazı sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalınabilir. Bu da, sizin durumla ne derece başa çıkabildiğinizle değişebilir. Dolunay etkileri yüksek enerji içeriyor. Enerjinizi ne şekilde kullanacağınızı bilemediğiniz aşamada kimlik karmaşası yaşayabilirsiniz.

DOLUNAY HAFTASI ve BURÇLARA ETKİSİ

Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz çok önemli! Burçlar aşk, iş, aile, çevre ve ilişkilerinin her alanında dolunay etkilerini hissedecekler. Yüksek oranda etkilenenler paranoyak tutum sergileyebilirler. Kendinizi koruma altına almaya çalışabilirsiniz. Bu etkiler aynı zamanda mücadele gücünüzü ortaya çıkarabilir. Ayağınızın yere sağlam basmadığı gibi endişeler duymanız bu günlerde çok normal. Özellikle garantici ve işini sağlama alma dürtüsü olanlar daha fazla zorlanabilirler. Maddi kaygı duyulabilir. Bununla beraber, gereksiz harcamalar da yapılabilir. İletişimde dengesizliklerin bol miktarda yaşanabileceği bu hafta, bildiklerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

DOLUNAY ve İŞ HAYATI

Dolunay İkizler Burcu’nda ve ikizler burcu özelliklerini diğer burçlara tümüyle taşıyor. Dolunay iş hayatında bu hafta, yapım-yayın, basın-iletişim, medya-reklam araçları, yazılı ve sözlü görsel basın, bilişim-teknoloji, eğitim-öğretim ve seyahatleri ön planda tutuyor. Yeni işe başlayanlar için hayli zorlu zamanlar. Bu hafta iş değişikliği yapılmaması yerinde olur. Önemli başlangıçlar, anlaşmalar, imzalar ve verilen sözler üzerine dikkatli olmakta fayda var.

DOLUNAY ve AŞK

Bu hafta duygusal davranmayın. İkizlerin mantıksal yaklaşımı sizi zorlayabilir. İletişim hızlanıyor. Gönül meselelerinin, mantık çerçevesinde iletişimle çözülmesi daha uygun olacaktır. Kararlarda değişkenlik söz konusu. Yeni bir ilişkiye başlamak ileride sorun teşkil edebilir. Evli burçlar duyguları konusunda birbirlerini test etme yoluna gitmemeli. Merak etme dürtüsü ve şüphecilik üst seviyede. Bu haftayla birlikte bazı sırlar ifşa olabilir, gizli kalan ilişkiler ortaya çıkabilir.

DOLUNAY TÜRKİYE

Türkiye haritasının 12. evine düşen 14 Aralık dolunayı, birtakım sorun ve sıkıntıları beraberinde getirebilir. Kamu düzeni üzerine oynanan oyunlar, hapishaneler, gizli işler, casus ve ajanlar, örgütler, terör faaliyetleri, baskınlar, skandal haberler ve görüntüler ortaya çıkabilir. Bazı belgeler sızdırılabilir. Hiç alakası olmayan şeyler, sanki öyleymiş gibi gösterilebilir. Uluslararası ilişkilerde stresli zamanlar yaşanabilir. Tüm bunların yanında, dolunayın verdiği enerji ile Türkiye tüm zorlukların içinden eskisinden daha güçlü çıkabilir. Güç ve otoritenin ne yönde ilerlediği ve yapmak istedikleri bu noktada önem arz ediyor. Sonrasında inanç ve şans dolu oluşumların da olduğu, oynanan oyunların bozulduğu ve gereken cezaların verileceği umut vaat eden haberler gelebilir.

DOLUNAYDA YAPILACAKLAR

Dolunayda sosyalleşin. Meraklı, kuşkucu tavırlar yerine yüzeysel davranmaya çalışın. Gizemli kalın. Dedikodu yapmayın ve dinlemeyin. Olayları büyütmemeye çalışın. Durumlara kaderci yaklaşın. Kısıtlandığınızı ve baskı altına alındığınızı hissettiğinizde yalnız kalmaya gayret edin. İletişimde yumuşak olun. Engellerin ve sorunların üzerine gitmeyin. Önemli işlere başlamayın. İletişim araçlarından mümkün olduğunca uzak durun. Bilgilerinizi ve önemli evraklarınızı sağlama alın. Ailenizle ve varsa çocuklarla daha çok vakit geçirin. Rahatlatıcı, keyifli ortamlara girin. Bol bol okuyun. Dinlenin ve meditasyon yapın. İnancınızı kuvvetlendirmek için kendinize telkin verin. Müzik dinleyin. Ve en önemlisi güne gülümseyerek ve kendinizi severek başlayın.

14 Aralık Dolunay Burçlara Etkisi

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git