Yüzyılın En Büyük Dolunayı; 14 Kasım Dolunayı

13 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 274.284 kez okundu.

14 Kasım Dolunay, saat 15:53’te, boğa burcunun 22°’sinde gerçekleşiyor. Süper ay olarak adlandırılan bu dolunay 21. yüzyılın en büyük dolunayı sayılıyor. Tüm dolunay oluşumlarından neredeyse 15 kat daha büyük ve çok daha parlak olacak. Dünyaya çok yakın olacak olan 14 Kasım Dolunay etkileri derinden hissedilecek.

14 Kasım 2016 Dolunay etkileri hayatın her alanında hissediliyor. Dolunayın size sağladığı enerjiyi ne yönde kullandığınız çok önemli. Bu dolunay dünyaya çok yakın gerçekleştiği için açıları sert ve keskin olacaktır. Oldukça büyük görünecek olan dolunay, kaygılarımızı artırabilir. Dış etkenlere karşı kendimizi koruma altına alma çabasına girebiliriz. Daha kırılgan ve hassas oluşumlara sebep olabilir. Bunun yanı sıra boğa burcunda gerçekleşen dolunay, boğa burcu enerjisini de sağlayacak. Yani dayanıklı ve sabırlı taraflarımızın da ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

14 Kasım Dolunayının bize vurguladığı şey “yaşamımıza en çok zarar veren şeyin kararsızlıklarımız” olduğudur.

Dolunay zamanı yapılması gerekenler arasında en başta “enerjiyi doğru kullanmak” gelir. Tutarlı, sabırlı hareket ederek doğru değerlendirmelere varılabilir. Maddi kazanım sağlanan alanlara karşı daha hassas ve güven içinde yaklaşımlar sergilenmeli. Aile, eş, çocuklar ve ilişkilerde olayların seyrini değiştirecek sözler sarf etmemek ve davranışlar sergilememek son derece önem kazanıyor. Kendinizi keşfetmenize engel olan ve vicdanınızı rahatsız eden her şeyden uzaklaşın. Gerçeklerle yüzleşmeyi deneyin ve sakin kalın. İlişkilere mantıklı şekilde yaklaşın. Az ve etkili konuşmayı deneyin. İkinci bir hayatınız olmadığını hatırlayın. Taşımak zorunda olmadığınız yüklerden ve yaşamak zorunda olmadığınız kimlikten kurtulun. Birlikte yaşamak zorunda olduğunuz insanlara karşı kırmadan ifade etmeye çalışın. Maddi kazanç fırsatlarının fazla olacağı bu günlerde potansiyelinizi ve enerjinizi doğru şekilde kullanın. Konsantre olun ve size engel olanları yolunuzdan kaldırın. İlişkilerinizi güvene dayalı şekilde kurun.

Dolunay zamanları kopma noktalarının en çok yaşandığı anlardan oluşur. Her dolunay farklı enerji ve etkilerle oluşsa da, genel etkileri benzerdir. Ayrılıklar, terk edişler, blöfler, restleşmeler, çelişkiler, iniş ve çıkışlar çoğunlukla dolunaya denk gelir. Bu bir tesadüf değildir. Bünyemizde birikenlerin dolunay enerjisiyle patlamasıdır. Yani dolunay cesareti diyebiliriz. Karmaşık duygulara sebep olabilen dolunay etkileri, belirsizlikleri de beraberinde getirir. Bazen ne olup bittiğini anlamadan istemediğiniz noktalara gelebilirsiniz. Bu nedenle dolunay tarihleri konusunu takip etmekte ve doğru şekilde değerlendirmekte fayda vardır.

14 Kasım Dolunayının Burçlara Etkisi

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git