Kadınlar Duysun

15 Şubat 2018 Parçalı Güneş Tutulması Burçlara Etkileri

12.02.2018
102.662
15 Şubat 2018 Parçalı Güneş Tutulması Burçlara Etkileri

15 Şubat 2018 Güneş Tutulması ile birlikte tam 19 yıllık bir dönem sona eriyor. Yeni dönemde oluşan etkiler burç erkeklerini bir nebze daha fazla etkiliyor. Özellikle para, kariyer ve aile durumları ön plana çıkıyor. Güneş tutulmasının en etkili olacağı çalışma alanları ise bankacılık sektörü, borsa, finans, muhasebe, gizlilik içinde yürütülen meslekler ve sigorta şirketleri oluyor.

Güneş tutulmasının burçlara etkisi eskilerden hızla kurtularak yenilenme sürecini başlatması yönünde. Yani kendinizi bir bilgisayar gibi düşünün ve reset atın. Zorlanılan ve uzun soluklu mücadelelerin yaşandığı süreçler 15 Şubat ile birlikte geride kalıyor. Ani gelişmeleri beraberinde getiren Güneş tutulması yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkileri de etkiliyor. Gizli düşmalıkların ortaya çıkabileceği bu dönemde sert restleşmelere hazır olunmalı. Burçlar iş kariyer alanlarında fevri kararlar almamaya bakmalı. Yeni teklifler değerlendirilirken acele karar verilmemeli. Güneş tutulması ile birlikte yaşanan sonlar ve ardından gelen yeni başlangıçlar önemli deneyimleri de beraberinde getiriyor.

15 Şubat Güneş Tutulması etkileri burçları her şeyi yeniden gözden geçirmeye zorluyor. Hedeflenen noktaya doğru ilerlerken ani karar değişimleri söz konusu olabilir. Mantık elden bırakılmamalı yanı sıra hisler yabana atılmamalı. Arkadaş çevresi, akrabalar ve ilişkiler yönünden de son derece etkin bir tutulma. Bazı alışkanlıklardan vazgeçmek için uygun bir dönem. Güneş tutulmasının burçların aşk hayatına olan etkisi yaşanan tıkanıklıkları açıyor. Ya bir yol bulacak ya da yoldan çekileceksiniz. Evliliklerde çocuklarla ilgili farklı gelişmeler yaşanabilir. Kazanç ve dengelerde bariz şekilde değişimler var. Ruhsal gelişimi de fazlasıyla etkileyecek olan bu Güneş Tutulması kadersel alanlara önemli ölçüde yön veriyor. Bu nedenle atılan adımlara dikkat edilmeli.

15 Şubat 2018 Güneş Tutulması Burçlara Etkileri