17 Mart 2018 Yeniay Etkileri

11 Mart 2018 tarihinde eklendi, 73.562 kez okundu.

17 Mart 2018 Balık Burcu Yeniayı saat 16:13’de 26°’de gerçekleşiyor. Zihinler bulanık, zihinler oyuncu. Çelişkilerle dolu bir zaman. İçsel sorgulamalar en üst seviyede.

Yeniay zamanı, burçları yeniden şekillendirecek etkiler yaratıyor. Geçmiş zamana dair eksik kalanları tamamlama, yeniden gözden geçirme ve buna dair yeni çıkarımlarda bulunma söz konusu. Değiştirilemeyen şeyler üzerine kafalarda oluşan sorular burçları farklı şekilde yönlendirebilir. Ne olacağına dair fikir üretmek yerine ne olduğuna bakmak gerekiyor. Çünkü burçların bilinç altı Balık Yeniayı sırasında kandırılmaya yönelik sezgiler yaratıyor. Hayalle gerçeğin buluştuğu bu dönemde Kaçmak ve kalmak arasında kalabilirsin. Zihnin sana oynadığı bu oyunu fark edersen olumlu getirilere sahip olabilirsin. Yanı sıra yaşanabilecek iletişimsel sorunları ve şanssızlıkları dert etmeden ufak ufak ilerlemekte fayda var. Görmezden gelin demiyorum ama çok da takmayın.

Balık Yeniayı Burçların Aşk Hayatı ile ile ilgili yeni sürprizler hazırlıyor. Kendini hazır hissetmediğin yeni bir aşk çıkarsa karşına hiç şaşırma. Geçmişte kalan konuların hafızalarda canlanması belki de en güzel aşklara atılacak adımları engelliyor. Yaşamdan keyif almanı engelleyen ne varsa duygusal anlamda karşına çıkabilir. Bunu bil, hazır ol ve farkında davran. İşte o zaman her şey daha güzel olacaktır.

17 Mart Balık Yeniayı yanı sıra bahsedilmesi gereken bir diğer önemli gökyüzü olayı retrolar. 9 Mart ve 10 Temmuz arası Akrep Burcu’nda gerçekleşen jüpiter retrosu var. Jüpiter metrosu para ve hesap konularında gerileme yaratıyor. Kariyerdeki zorlanma süreci başlayabilir. 22 Mart ve 15 Nisan arası gerçekleşen Merkür retrosu iletişimsel bazı problemleri beraberinde getirebilir. Geçmiş iş ve ilişki konuları tekrar gündeme gelebilir. Gerileme tarihleri arasında biraz dikkatli ve sezgisel davranmak gerekebilir. Mantığı da elden bırakmadan dezavantajları avantaja çevirebilirsiniz. Gerileme zamanı yapılması gereken şey uzun vadede işlerden uzak durmak, yarım kalanları tamamlamaya çalışmak ve üzerinde çalıştığınız işe yoğunlaşmak olmalı. İletişimde biraz daha toleranslı olunması gelişmelere dair gidişatı olumlu yönde etkileyecektir.

Yeniay zamanı yapılması gereken dengesizleşen enerjiye karşı koymamak olmalı. Kontrol edemediğin durumlara fazla da müdahale etme. Nefes al ve sen istemediğin sürece hiçbir şeyin aksi gibi olamayacağını düşün. Adım atman gereken konularda netleşmek için acele etme. Anlamsız mücadele ve acele edişlerin hiçbir zaman seni doğru yola ulaştırmayacağını bil. Gelecek kaygısıyla uyanarak anı mahvetme!

17 Mart Yeniay Burçlara Etkileri

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git