18 Kasım 2017 Yeniay Burçlara Etkileri

13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 84.424 kez okundu.

18 Kasım 2017 Yeniayı Akrep Burcu 26 derecesinde saat 14:43 civarlarında gerçekleşiyor. Güneş, Ay, Jüpiter ve Venüs’ün bir araya gelerek kavuşum yaptıkları bu yeniay zamanı tüm burçlara önemli dönüşüm kapıları aralıyor. İki ayrı dengeyi bir arada sunan yeniay etkileri hem baskı, hem de esneklik enerjisi veriyor. İlişkilerde tutkunun derinliği artarken paylaşımlar değer kazanıyor. Burçlar iş ve kariyer alanında maddi kaynaklardan nasıl faydalanırımın yollarını arıyor. İhtiyaçlar tespit edilerek gelir-gider dengelerinde yeni rotalar belirleniyor. Akrep Burcundaki Yeniay sizin kim olduğunuzla ilgileniyor. Enerjiyi olumlu değerlendirebilirseniz ne ala. Ancak olumsuz çalışırsa belli noktalarda büyük tıkanmalar yaşayabilirsiniz.

18 Kasım Yeniay etkileri takıntıları bir kenara bırakıp değişmenin ve dönüşmenin zamanını vurguluyor. Ruhsal anlamda yoğun ve tutkulu bir sürece giriliyor. Büyük boyutlarda olacak olan bu değişim hayatınızdaki bir takım durumlara önemli derecede yön veriyor. Yeniay etkileri 3 Aralık 2017 Dolunayına kadar devam edecek. Güneşle Ay bir arada ve bu size yeni kararlar alma fırsatı veriyor. Cesaret edilemeyen konular tekrar ele alınıyor ve geç kalınan adımlar atılıyor. Evde ve iş yerlerinde ciddi değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni insanlarla iletişime geçme ve yeteneklerinden faydalanma, dolayısıyla sosyalleşme artıyor. Geç kalınan şeylerin eksikliği yoğun şekilde fark ediliyor. İlişkiler, aşklar ve birliktelikler güven temasıyla ön plana çıkıyor. Çıkar doğrultusunda yürüyen, güven vermeyen ilişkilerde sona geliniyor.

Akrep Burcundaki Yeniay etkileri burçların aşk hayatına istenen her şeyi sunuyor. İçinize sinecek konuşmalar yapılıyor. Yürünen yolda sonuç iyi de olsa kötü de olsa emin olmanın huzuru yaşanıyor. Düzeltme imkanı olmayan ilişkiler son bulurken, iyi gidenlerde tutku ve güven artıyor. Kafa karışıklıkları ortadan kalkıyor. Evliliklerde karşılıklı sorulan sorular artabilir. Geleceğe taşımak istediğiniz bir ilişkiniz varsa bu yeniay zamanı harekete geçebilirsiniz.

Yeniay etkileri burçların iş hayatına da köklü değişimler getiriyor. İş değiştirmek isteyenler bu dönemde gözünü karartabilir. Ortak kaynaklar, yan gelirler ve yeteneklerinden faydalanılabilecek insanlara yönelik eğilimlerle iş geliştirme çabaları artıyor. Yakın çevre ile temas ve konsantrasyon artıyor. Eğitime verilen yön tümüyle ihtiyaçları kapsıyor. Yeni meslek dalları, kurslar, seminerler ve kendini geliştirme yönünde verilen çabalar yeni hedefler belirliyor.

Yeni ayda yapılacaklar öncelikle kişisel duruşu belirlemek üzerine olmalı. Ben kimim ve ne istiyorumdan başlanmalı. Hassasiyet oluşturan durumların tümüyle bir kenara bırakılması ve mantıklı şekilde yol alınması işleri daha da kolay hale getirebilir. Girişimlere tam konsantrasyon yeni bağlantıları beraberinde getirebilir. Kendi iç sesinize hizmet etmelisiniz. İğneleyici, yol kesici ve emeğe verilen değeri azaltıcı nitelikte davranan insanlardan uzak durmak yürünen tüm yolları açacaktır.

18 Kasım 2017 Yeniay

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git