Kadınlar Duysun

2 Ocak 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

02.01.2018
57.921
2 Ocak 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı Salı günü saat sabaha karşı 05:25 civarında Yengeç Burcu 11°’sinde gerçekleşiyor. Dolunayın Burçlar üzerindeki etkisi korkuları ve görmezden gelinenleri ortaya çıkarıyor. Su yüzüne çıkan bu etkilerle birlikte etrafta zarar verdiği düşünülen ne varsa kapı dışarı edilebilir. İnatçılık etmek ile kararlı olmak arasındaki o ince çizgiyi bulamayan Burçlar, Yengeç Dolunayı ile hayatlarını faklı bir noktaya taşıyabilirler. Aman dikkat!!

Yengeç Burcunda Dolunay ve etkileri önemli derece güç mücadelesi gerektiriyor. Dolunayda yapılması gereken şey galeyana gelmeden hareket etmek olmalı. Servis edilen şey değerlendirilirken kaygı verici şeylerden öte geçmek ve olaylara duyarlılıkla yaklaşmak gerekiyor. Mevzu bahis sahip olunan şeyleri kaybetme korkusu olunca yerli yersiz korkuya ve hırsa kapılmak olası görünüyor. Aile, mal, mülk ve düzen konularının ön plana çıkacağı şu günlerde korunduğumuzu düşündüğümüz, güven duyduğumuz bölgelere çekilmek de olasılıklar arasında.

Dolunay zamanı ne yapılır ya da dolunayda yapılması gerekenler nelerdir”; sorusuna alternatif cevapları Yengeç Dolunayı için de sıraladık.

* Hissettiğiniz şeyleri, kulaklarınızla duyduklarınızı ve hatta gördüklerinizi bile araştırın. Yanılma payının en yüksek olduğu zamandır Dolunay zamanı. Yanıldığınız noktada dolduruşa gelerek art niyetsiz, tamamen korumacı ve aceleyle atılan adımlar pişmanlık getirebilir. Buna ihtimal bırakmayın!
* Uç noktalara savrulmaktan kaçının. Yani tansiyonu dengede tutmaya çalışın. Ağlayıp içe kapanmak veya tam tersi şekilde yangına körükle gitmek olaylara farklı şekilde yön verebilir. Soğukkanlı ve tutarlı davranmak göz ardı edilen şeyleri bile lehinize çevirebilir unutmayın!
* Dolunay başlangıcından itibaren aklınızla kalbiniz çatışacaktır. Aslında kurtarmak istediğiniz bir duruma hırsa kapıldığınız ve gururun ardına saklandığınız düşünceler engel olabilir. Buna ihtimal verecek davranışlar içine girmeyin.
* Bitmiş gitmiş şeyleri geri döndürmeye çalışarak enerji tüketmeyin. Bu, zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır.
* Güven ortamı yaratmak ve güvende olmak için önce kendinize güvenin. Sahip olduğunuz değerleri kime telsim ettiğiniz şu noktada çok önemli. Kimsenin ardından gitmeden kendi yolunuzdan ilerleyin.
* Maddi durumu kontrol altına alın. Kredi çekmek, borç almak, vermek ve kefil olmak gibi konularda karar vermek için daha uygun bir zamanı bekleyin. Yerli yersiz harcamalardan kaçının.
* Durmayın, duraksamayın. Her sonun yeni bir başlangıç olduğunu unutmadan ilerleyin. Hayat, çekimser davrandığınızı sezdiğinde dolunay enerjisi ile daha da üzerinize gelecektir.
* Sevdikleriniz, işiniz ve aşkınız için duyduğunuz endişeleri abartmayın. Gereken önlemleri alabilir, farklı çabalar içine girebilirsiniz ama gereksiz korkular denge bozacak ortamlar geliştirebilir.
* Aşırı kontrolden uzak durun. Sevdiğiniz insanların sizsiz mahvolacaklarını düşünmekten vazgeçin. Bu sayede üsteleneceğiniz aşırı sorumluluklar da azalacaktır.

2 Ocak Dolunay Burçlara Etkileri