20 Eylül 2017 Yeniay Burçlara Etkileri

14 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 122.417 kez okundu.

20 Eylül Yeniayı Başak Burcu 27° sinde saat 08:31 civarında gerçekleşiyor. Yeniay oluşmaya başladıktan sonra tüm yeryüzünü etkisi altına alıyor.

Başak Burcundaki Yeniay var olan yetenekleri ortaya çıkarıyor. Alçak gönüllük, çalışma azmi, mükemmelliyetçilik ve zaman zaman eleştirel tutum ön planda. Mümkün olduğunca titiz ve sadeyiz. İyi niyetin yanında disiplini elden bırakmıyoruz. Plan proje ve program içerikli bir yeni ay dönemine hazır olun.

Yeniay etkileri duyguları da kontrolü altına alıyor. Duygularda denge, uyum, hassasiyet ve mümkün olduğunca tolerans söz konusu oluyor. Merkür Gerilemesi bu tarihlerde etkisini kaybederken Başak Burcu’nda Yeniay oluşması olumsuz etkileri tersine çeviriyor. Bu tarihten itibaren yavaşlayan işlere asılabilirsiniz. Aynı zamanda hayattan alacağınız keyif artıyor. Varsa hobilere ve sevdiğiniz etkinliklere yönelebilirsiniz.

Yeniayın Burçların aşk hayatına etkisi de olumlu yönde. Karşı cinse olan bakış açısı yapıcı ve onarıcı yönde. Başak Burcundaki Yeniay ile birlikte aşkta mantıklı kararlar alınıyor. Durumlara olan yaklaşım daha gerçekçi hale geliyor. Son zamanlarda yaralanan ilişkiler yavaş yavaş toparlanıyor. Duygu ve düşünceler daha net ifade ediliyor. Bitmek üzere olan evliliklere bir şans daha veriliyor. Çiftler, arayı bozan ve yıpratan saçma sapan düşüncelerden arınıyor.

Yeniayın Burçlara etkisi ile yeni bir farkındalık dönemine giriliyor. Bugüne kadar karşılaşılan zorluklar yeniden değerlendiriliyor. Detaylar göz önüne alınarak projelere yön vermek daha kolay hale geliyor. Mesafeli aynı zamanda hayata iyi yönde etki edecek olan insanlarla birlikte yol alınıyor. Mümkün mertebe hedefinize ulaşabilme imkanı sunan bir Yeniay sizleri bekliyor.

20 Eylül 2017 Yeniay Burcunuza Etkileri

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git