23 Temmuz 2017 Yeniay Burçlara Etkileri

19 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 131.213 kez okundu.

23 Temmuz Yeniay Aslan Burcu 00°sinde saat 12:47’de gerçekleşiyor. Aslan Yeniayı tüm burçlar üzerinde etkili oluyor. Aklı, cesareti ve öz güveni simgeleyen bu muhteşem burç düşünceleri kontrol ediyor. Yeniay etkileri yeniay oluşmadan 1 hafta ince başlıyor ve 1 hafta sonra azalarak son buluyor. Yani yeniay etkileri 15 gün sürüyor.

Yeniay etkileri, Yeniay Aslan Burcu’nda oluşurken zirveye çıkıyor. Ev, aile, ebeveynler, güven duygusu ve çocuklar önem kazanıyor. Kariyer hayatı olanlara birçok pozitif etki sağlayan Aslan Yeniayı, iş arayanlara umut ışığı oluyor. Yeni başlangıçlar için muhteşem bir zaman diyebiliriz. Aslan Burcu’nun verdiği enerjiye hakim olabilen burçlar daha şanslı olacaktır. Gerçekten değerlendirilmesi gereken bir süreç.

23 Temmuz 2017 Yeniayı burçların hayatına istikrar ve kalıcılık yönünde etkiler sağlıyor. Bu zaman içinde özgürlüğe, lükse ve zevklere olan düşkünlük artabilir. Genel olarak yaşamın eğlenceli yönlerini görmek isteyebilirsiniz. İştahınız açılabilir, damak tadınızda yeni keşiflere çıkabilirsiniz. Daha cesur ve sevilme dürtüsüyle hareket edilen bir dönem. Çocuklara karşı duyarlılık artıyor.

Yeniayın olumsuz etkileri arasında düşüncesiz davranışa sahi insanlara karşı tahammülsüzlük ve hiç düşünmeden terk ediş ilk sıralarda yer alıyor. İleri seviyeye ulaşan noktalarda kontrolsüz güç kaçınılmaz oluyor. Ancak Satürn etkisi bu olumsuzlukların zayıf olacağına işaret ediyor.

Yeniayın burçlara etkisi özel hayatla ilgili olarak ertelenen konuların gündeme taşınmasına neden olabilir. İlişkilerde hayal kırıklığı oluşan konularda tahammülsüzlük artabilir. Bu nedenle tartışırken varılması gereken nokta ele alınmalıdır. Aniden başlayan yanıltıcı duygular ve yakınlaşmalar olabilir. Aşık olduğunuzu zannedebilirsiniz.

Yeniayda yapılacaklar arasında en başta gelen şey, neyin büyümesini istiyorsanız içinizde onu beslemelisiniz. Sevgi, nefret, aşk, kin, intikam, öfke! Hangisini tercih edersiniz? Yeniay zamanında kararlı olmak ta en iyisidir. Sağlıklı beslenmeli, bırakılmak istenen kötü alışkanlıklar terk edilmeye çalışılmalıdır. Temiz ve ferah ortamlarda vakit geçirmeye çalışın. Durağan, bekletilmiş ve ertelenmiş duygulardan uzak durun. Her ne istiyorsanız niyet edin ve harekete geçin.

23 Temmuz 2017 Yeniay

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git