24 Haziran 2017 Yeniay Burçlara Etkileri

21 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 98.528 kez okundu.

24 Haziran 2017 Yeniayı Yengeç Burcu 02°sinde gerçekleşiyor. Saat 05:32 civarlarında başlayacak olan yeniay, yoğun olarak 1 hafta etkisini sürdürecek.

Yengeç Yeniayı etkileri oldukça zorlayıcı enerji yayıyor. İç çatışmalar, emin olamama, ilişkilerdeki güvensizlik, kontrolsüzlük duygusunun verdiği huzursuzluk ve baş edilemeyen konulara bir sırt dönüş söz konusu. Yengeç Burcu özelliklerini belirgin şekilde hissediyoruz. Bu yeniay sürecinde her burcun kendini fazlasıyla sorguladığına şahit oluyoruz. Savunma alanını sürekli genişletmek isteyen Yengeç Burcu bize güvenlik açıklarımızı kontrol ettiriyor.

Yeniay etkileri ile birlikte duygu sömürüsü ve ajitasyon etkilerinin içimizde artığını hissedebiliriz. Baş edemediğimiz şeylerden nefret etme ve uzaklaşma eğilimine girebiliriz. Bu bir nevi bizim savunma alanımız olacaktır. Öfkelenerek, çaresiz hissettiğimiz anlarda büyük cümleler kurabiliriz. Kendimizi biz bile çekemeyebiliriz. Bunu atlatmanın tek yolu, kendine dur diyebilmektir.

Yeniay zamanı ne yapılır? diyorsanız, bizi takip edin. Yengeç Yeniayı zamanı yapılabilecek en iyi şeylerin başında, ilgi alanlarına yönelmek gelir. Mümkünse tarihi yerlere kısa bir yolculuk, ev dekorasyonu, bilinç altı çalışmaları ve bol bol dinlenmek iyi gelecektir. Yeniay bilincine vararak agresif tutumu pasifize etmek de işe yarayabilir. Bu dönemde inanç ve sevginin sorgulanması son derece yanlış olur. Çünkü tam bir duygu karmaşası içine giriyoruz. Doğru şekilde tanımlanamayan duygularla ilgili harekete geçmek zarar verebilir. Aile içi sorunlara eğilmek, korkularla yüzleşmek ve iyi olma süreci için bir şeyler yapmak da yerinde olur. İlişkide karşılıklı doğru iletişimle güven duygusu artırılabilir. Tüm bunların yanında dalgınlıklara ve kazalara da dikkat edilmeli. Yengeç Yeniayında dinlenin, sessiz ve sakin ortamlarda vakit geçirin, gerginliklerden ve korkulardan uzaklaşın ve sadece sevgiyi hedef alın.

24 Haziran Yeniay Etkileri

Günlük Burç Yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git