Kadınlar Duysun

27 Temmuz Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay İle Herşey Değişebilir !

17.07.2018
181.290
27 Temmuz Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay İle Herşey Değişebilir !

27 Temmuz 2018 Kanlı Ay Tutulması ve Kova Burcunda Dolunay saat 23:20 civarında Kova Burcunun 00° sinde gerçekleşiyor. Yüzyılın en uzun sürecek olan Kanlı Ay Tutulması 2 saate yakın sürecek. Bunun sebebi ise tutulmanın Dünya’mıza en uzak noktalardan birinde yaşanıyor olması. Oluşum esnasında ayın yüzeyinin kızıl renk alması ise Kanlı Ay Tutulması denmesine neden oluyor.

Kanlı Ay Tutulması ile her şey değişebilir! Yaşadıkların hoşuna gitmiyor ama yine de kabulleniyorsan değişim gelmez. Kabullenmediğinde başlar esas hikaye. İşte sana kendini bulmak ve kanıtlamak için büyük bir fırsat. Kanlı ay Tutulması ve Kova Burcunda Dolunay ile büyüdüğünü anlayacaksın. İç sesini duymaya ve biraz cesarete ihtiyacın var. Rutinden kurtulmak istiyorsan zihninde kilitlenen düşüncelerinden vazgeçmelisin. Kendini kanıtlamaya çalıştığın noktada duvarlara çarpabilir, düşebilir, çıkış noktası bulamayabilirsin. Ama denemelisin.

27 Temmuz 2018 Kanlı Ay Tutulması Etkileri kariyerden, ilişkiye her alana dokunuyor. Hayatı tümüyle kapsayan bir enerji yayıyor. Senin bu enerjiyi nasıl ve ne kadar almak istediğin önemli. Çözüm getiremediğin maddi sorunların, ilişkindeki düzensizlikler ve hayata dair isteklerin. Kanlı Aya Tutulması ve Dolunay etkileri yeni şeyler keşfetmeni sağlayacak. Seni birdenbire büyütecek. Yaşam seni sen olarak yeniden tanımlıyor. Buna hazır mısın?

27 Temmuz Dolunay Etkileri bahaneleri kabul etmiyor! Sorumluluklarını öylece bir kenara atamayacaksın. Neleri göze alabileceğini bilerek yola devam edeceksin. Şimdilik kendini güvende hissetmeyebilirsin. Ama bir çıkış yolu olduğunu biliyorsun. Birçok şeyi kabulleniyor, beraberinde vazgeçiyorsun. Her şeye rağmen özgürlüğünün anahtarını eline alma fırsatın var. İş, kariyer ve ilişkide önünün tıkalı olduğunu düşündüğün şeyler varsa bu, sen öyle düşündüğün içindir. Gerçek bu ve bunu bu şekilde kabul etmelisin. Tek çıkış noktası da bu.

Şimdi, Kanlı Ay Tutulması ve Dolunayla birlikte kendi yolunu bul ve değiştirmek istediğin ne varsa değiştir.

Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Burçlara Etkileri

Koç Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının KOÇ Burcuna etkisi ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte. Özgürlüğe doğru yol alıyorsun. İsteklerini doğru yerde araman yeterli olacaktır. Hedefin mutluluksa, seni ne mutlu ediyorsa ona yönel. Yeteneklerini değerlendirebileceğin ortamlar seç. Başlamak istediğin bir iş, proje veya ilişki varsa en uygun zaman bu zaman. Yerine gelen isteklerin için mutlu ol, olduramadıklarına üzülme. İlişki anlamında önünü daha net görebileceğin bir döneme gireceksin. Düşüncelerin ve hissettiklerin bir yerde birleşiyor. Yapacağın yüzleşmeler yön belirleyici oluyor. Geçmişte yarım kalanların üzerini örtüyor veya tamamlanması yolunda devam ediyorsun. Arada kalmak yok.

Boğa Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının BOĞA Burcuna etkisi hayata olan bakışı değiştirecek nitelikte. Önemli bir konuda fikrin değişiyor. Geçmişle ilgili ve aynı zamanda geleceğine etki edebilecek bir durum bu. Alacağın kararları büyük oranda değiştireceksin. Detayları hatırlıyor, hissettiklerini yeniden değerlendiriyor, belki de büyük bir yanlıştan dönüyorsun. Yanı sıra yeni sorumluluklar beliriyor. Bu biraz sıkıntı verse de huzursuz olmaktan iyidir diyeceksin. Tutulmayla birlikte çevren de değişiyor. Önem verdiğin biriyle gizli şekilde ilerliyorsun. Mantığını ön planda tutuyor sevmeyi ve sevilmeyi ihmal etmiyorsun. Gelip geçici olan yerine seni tatmin edebilecek uzun vadeli işlerde ve ilişkilerde yer alıyorsun.

İkizler Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının İKİZLER Burcuna etkisi aile, ilişki ve para konularında yansıyor. Kafanda oluşturduğun bir iş veya ilişki konusu hakkında harekete geçiyorsun. Aileyi ilgilendiren büyük bir para mevzusu üzerine konuşuluyor. Yanı sıra bir yakının sağlık sorunu ile ilgileneceksin. Önemli bir zamandan geçiyorsun. Birlikteliğinde ikilemde kaldığın bir mesele aydınlanıyor. Bu dönemde vazgeçmen gereken ne varsa vazgeçiyor, sırtındaki yükleri bir bir atıyorsun. Seyahat alanın genişliyor. Sürekli değişen gündemler birden fazla yolculuk yapmanı gerektiriyor. Bir çoğundan olumlu sonuçlar alarak döneceksin. Değişen bakış açın beklentilerini de değiştiriyor. Korkularından sıyrılıyor, bu sayede hızlı şekilde yol alamaya başlıyorsun.

Yengeç Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının YENGEÇ Burcuna etkisi önemli gelişmelerin yaşanmasına neden oluyor. Beklemediğin sürprizlerle karşılaşıyorsun. Aşk, ilişki evinde canlanma söz konusu. Kalbindeki insanı yanında buluyorsun. Hayatının akışı da bu sayede değişiyor. Birlikteliğin varsa ciddi kararlar alacaksın. Bunu belirtmesen de kendi içinde önemli yollar kat ediyorsun. Evliliklerde manevi değerler artıyor. Çiftlerin tutumu romantizm ağırlıklı. Sahip olduğun kazancına yenilerini ekliyorsun. Önemli bir iş ve ardından gelen anlaşma yeni kapılar aralıyor. Güzel bir sürecin başlangıcına imza atacaksın. Yanı sıra sağlık üzerine bir para çıkışı görünüyor. Yapman gereken manevi fedakarlıklar var. Yeni iş kurmak isteyenler için de son derece iyi bir dönem.

Aslan Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının ASLAN Burcuna etkisi aranan çareleri getiriyor. Ağır aksak ilerleyen ne varsa hızlanıyor. Atman gereken bir imzayı atıp rahatlıyorsun. Eski hatalarını bir daha tekrarlamamak adına kararlısın. Duygu ve düşüncelerinden asla taviz vermeyeceksin. Senin için orta yol diye bir şey yok. Ya hep ya hiç diyeceksin. Önemli bir farkındalık sürecinden geçiyorsun. Kafana dank eden şeyleri bu günlerde daha iyi algılıyorsun. İyi yönde devam eden, inandığın bir ilişkin varsa aynı şekilde ilerliyorsun. Güven meselesi yaşanan birliktelikler hiç beklenmedik şekilde bitebilir. Para alanında yeni çalışmalar yapabilirsin. Kazancının sana yetmediğini düşünüyorsun. Biraz daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsin.

Başak Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının BAŞAK Burcuna etkisi yoğun şekilde ilişkilere yansıyor. Hayatını tümden değiştirme noktasına gelebilirsin. Düşüncelerini hayata uyarlamak kolay olmayacak. Ama kendinde bu cesareti buluyorsun. Şu sıralarda bunu tam manasıyla yapamasan bile başlangıç adına yeni adımlar atacaksın. Çevrende güvendiğin insanlarla olan irtibatını kesmiyor, hatta artırıyorsun. Akıl almak değil ama fikir sormak için arayabilirsin. Sana iyi bir teklifle gelen birini bir süre bekleteceksin. İlişkinde önemli bir konuda çatışma görünüyor. Yüzleşmeye gideceksin. Yaşanan bazı değişiklikler ilişkilerdeki sorunlara çözüm oluyor. Bekar Başak Burcu için kadersel bir karşılaşma var. Yeni bir aşk doğuyor.

Terazi Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının TERAZİ Burcuna etkisi bilinçaltını canlandırıyor. Yeni bir geçiş dönemi başlıyor. Bu da başka bir devrin kapanışı demek. Kafanda planladığın şeyleri hayata geçirmeye hazırlanıyorsun. Eline geçecek olan önemli bir parayı iyi şekilde değerlendirmelisin. Maddi alanda değişimler görünüyor. İş değiştirebilir, iş kurabilir veya ummadığın bir işe el atabilirsin. Bu yönde güvendiğin bir insanlar birlikte iş birliği yapıyorsun. Seni etkileyen biriyle yakınlaşıyorsun. Evliysen veya birlikteliğin varsa risk almamalısın. Aile yaşantında beliren yeni bir konuyu incelikle takip edeceksin. Yerleşim yeriyle ilgili yenilikler gündeme geliyor. Bir arkadaşından her anlamda uzaklaşacaksın.

Akrep Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının AKREP Burcuna etkisi aile hayatı ve statü alanında. Beklenmedik şeyler oluyor. Aileden ayrı kalan birinin tekrar dönme ihtimali ortaya çıkıyor. Daha önce yatırım yapılan bir yerden gelir gelmeye başlıyor. Sosyal duruşun güç kazanıyor. Kazancın artıyor. Aileyi ilgilendiren yeni konular ortaya çıkıyor. Hep birlikte alınması gereken kararlar var. Mevcut gelişmeler seni biraz rahatsız ediyor olsa da elinden bir şey gelmiyor. Düzeninde değişimler olabilir. Yeni bir çevreye ve bununla birlikte yaşantıya dahil olacaksın. Tanışacağın biri seni farklı ortamlara sokuyor. İlişkin yoksa bu dönemde kesinlikle aşık olacaksın.

Yay Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının YAY Burcuna etkisi duygusal ihtiyaçlarla ilgili. Yaşantında değiştirmek istediğin şeyler var. Bu anlamda önemli somut adımlar atacaksın. Kafandaki belirsizliklere çözüm olacak fikirler üretiyorsun. Cesaretin yerinde. Riskleri göze alıyorsun. Çıkış yapmak istediğin konuları ertelemiyorsun. Beklediğin haberler geliyor. Birilerinin hoşuna gitmese de sen bildiğin yoldan şaşmıyorsun. İşler öyle hızlı ilerleyecek ki nasıl olup bittiğini sen bile anlamayacaksın. Olmasını istediğin şeylerdeki kararların seni bu noktaya getiriyor. Aşk ve ilişkilerde de büyük hareketlilik yaşanıyor. Hayatına giren yeni biri seni de dahil hayatını değiştiriyor.

Oğlak Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının OĞLAK Burcuna etkisi en fazla para alanına yansıyor. Sıkıntı yaptığın maddi konulara gerekli çözüm geliyor. Alacağın bir parayı alıyorsun. Gözden çıkardığın biriyle bir daha görmemek üzere vedalaşacaksın. Bu insan seni ısrarla arayıp görüşmek isteyecek ama sen buna olanak vermiyorsun. Büyük para sıkıntıları yaşamıyorsun ama yine de harcamalarına dikkat etmeni öneriyoruz. Senin dışında yapılan gereksiz harcamalara karşı önlem alabilirsin. Uzun zamandır görmediğin birinin gelişine şaşırıyorsun. Düzenin onun gelişiyle birlikte geçici bir süre değişiyor. Sağlığını önemsemelisin. Vücudunun sana verdiği sinyalleri yabana atmamanı ve gerektiğinde doktora başvurmanı tavsiye ederiz.

Kova Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının KOVA Burcuna etkisi tüm sorunlara çözüm getirecek yönde oluyor. Senin gördüklerin ve bir de görmek istemediklerin var. Bazı şeylere aldırmıyormuş gibi davranıyorsun. Yavaş yavaş kafanda bitirdiğin bir mesele var. Geçmişi geçmişte bırakacak tümüyle önüne bakacaksın. Bazılarına koyduğun sınır konusunda taviz vermiyorsun. İlişki alanında arınıyor, düşüncelerle birlikte kendini yeniliyorsun. Bu konuda inisiyatif sende görünüyor. Bir süre uzaklaşmak ve yeni kararlar almak isteyeceksin. Şikayet ettiğin şeyleri konuşmak yerine ilk etapta davranışlarına yansıtıyorsun. Özgürlüğünü ele alıyor yola o şekilde devam ediyorsun. Bir dava sonuçlanıyor ve rahatlıyorsun.

Balık Burcu Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

Kanlı Ay Tutulmasının BALIK Burcuna etkisi yenilenme, arınma ve farkındalık getiriyor. Birçok konuda inisiyatif sahibisin. Taleplerin çoğunlukla yerine geliyor. Seni engelleyen biri var ki, ondan kurtulmanın bir yolu yok gibi. Bu konuda vicdan yapıyor olabilirsin. Süreç sana kurtulma şansı tanıyor. Ama önce bazı gerçeklerle yüzleşmen gerekiyor. Alacağın risk ve sorumluluklarla ilgili endişelerini yenmek için büyük bir fırsat var önünde. Güçlenebilir ve dilediğin şekilde özgürce ilerleyebilirsin. Gerçekleri ve aslında yapman gerekeni fark ettiğinde geç olabilir. Bu nedenle şu dönemin sana tanıdığı şansı iyi değerlendirmelisin.