Kadınlar Duysun

28 Haziran 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

26.06.2018
45.384
28 Haziran 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

28 Haziran 2018 Dolunayı Oğlak Burcu 06°‘sinde gerçekleşiyor. Sert dönüşümler zamanı. Ama dönüşüm sonrasında göreceğiz esas Dolunay Etkilerini.

Oğlak Dolunayı sürecinde ait olmama hissi doğuyor. Büyük bir boşluk ve ne yöne gideceğini bilemeyen insanlar. Herkesin içinde bulunduğu yaşamın kesitleri çarpıyor yüzüne. Uykular dağınık ve huzursuz. Bunun sebebi Oğlak Dolunayı etkilerinin seni alışkanlıklarından çekip çıkarmak istemesi. Geçmişe bağlı kalmak, sıkı sıkıya tutunduğun ve sırtını dayadığın şeyler sana güven veriyordu. Şimdi bunlardan uzaklaşma zamanı. İçinde verdiğin savaş buna dair. Bilinmezin sana neler getireceğinden endişelisin. Suç veya suçlu aramıyorsun. Tek kurtulmak istediğin; sana yük olan, vicdan yaptıran her şey.

Dolunayın ilk günlerinde enerjini en diplerde hissedeceksin. Bir sağa, bir sola dönüp dururken sabretmen gereken bir yol olduğuna karar vereceksin. Bu süreçte hayatı kendine zehir etme. Yaşayabileceklerini erteleme. İçinde bağırdıklarını duyacak olan sadece sensin. Seni bu dönemde kimse anlamayacak. Yapmak gerekenlere odaklan ve hedefinden şaşma. Kendini ancak bu şekilde bulacaksın. Oğlak Dolunayı, ilerlediğin yolda kabullenmen gerekenlerle vazgeçmen gerekenlerin dengesini bulmana yardımcı oluyor.

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Burçlara Etkileri

Koç Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının KOÇ Burcuna Etkisi iktidarı elde tutma mücadelesi yaratıyor. İster evde, ister çevre de, isterse iş yerinde olsun kendini ispatlama çabasına giriyorsun. Kendine güveli zeminler arıyor, tutunmaya çalışıyorsun. Hayatının odak noktası olan insanın eksik yönlerini fark etmek sende yalnızlık duygusu yaratıyor. Dolunayda Koç Burcu söylemek istediğin ne varsa söylüyorsun. Kimin ne kadar hoşuna gidip gitmeyeceği umrunda olmuyor. Her şeyin yanında en çok da kendini eleştirecek, yaşamına dair beğenmediklerin şeyler konusunda çıkış noktası oluşturacaksın.

Boğa Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının BOĞA Burcuna Etkisi oldukça sert. Kendini, asla yapmam dediğin şeyleri yaparken bulabilirsin. Hayat bu, kime ne zaman hangi yüzünü göstereceği hiç belli olmuyor sevgili Boğa Burcu. Kimseyi umursamadan yapacağın ve söyleyeceğin şeyler var. Kimin ne düşündüğü umrunda bile olmayacak. İlişki anlamında çok önemli bir testten geçiyorsun. Kendini tüm hayatını kaybedecek ya da kazanacakmış gibi hissedebilirsin. Bir başka insan yapsa belki de çok kızacağın şeyi, sen bu dönemde yapacaksın. Ve dolunayla birlikte daha önce haksızlık ettiğin bir insanın farkına varacaksın.

İkizler Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının İKİZLER Burcuna Etkisi değerle alakalı. Kendini sana değersiz hissettiren şeylere takılıp kalıyorsun. Korkuların bu yönde. İlgiye ve önemsenmeye ihtiyacın var. Bu dönemde kalbinde oluşan boşluğu hiçbir şey dolduramıyor. Ya sen eksik oluyorsun, ya gelen. Maddi olarak istediğin rahatlığa sahip değilsen dolunaydan sonra bu imkana kavuşacaksın. Duygusal anlamda beklentilerini biraz azaltmalısın. Hayatının diğer bölümlerine konsantre olman açısından bu son derece önemli. Geçmişte yaşadığın deneyimlerden yola çıkarak hareket edersen dengede kalabilirsin.

Yengeç Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının YENGEÇ Burcuna Etkisi kişilik üzerine. Kısa süreli kimlik bunalımı yaşıyorsun. Çevrendeki bazı insanlar buna sebep. Seni bir kalıba sokmaya çalışan, bildikleri ve alıştıkları şekilde görmek isteyen insanlar var. Sen bununla yetinmek istemiyor, direniyorsun. Yaşantının herkesi mutlu etmesi şart değil sevgili Yengeç Burcu. Dolunay zamanında bunun etkisini hissedecek, birtakım şeylere direnerek olmasını istediklerine yöneleceksin. Sen sınırlarını biliyorsun aslında. Şartları büyük oranda değiştirdiğinde senin dışındaki insanların hayatına da etkisi olacağından korkuyorsun.

Aslan Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının ASLAN Burcuna Etkisi her şeyi sorgulatıyor. Olanlar için, yapmak isteyip de yapamadıkların için ve tüm hatalar için kendini suçlayacaksın. He yönden beklemek zorunda olduğun bir durumun içindesin. Bu, sana yapılan bir hakaret gibi geliyor. Hem fiziksel, hem de duygusal enerjin bir süreliğine yok oluyor. Bugüne kadar hayatı ne kadar da ciddiyetsiz yaşadığını fark edeceksin. Aldığın kararların aslında ne derece büyük olduğuna ve yapılmaması gereken hatalar yaptığına şahit oluyorsun. Büyük yüzleşme sonrası düze çıkacaksın sevgili Aslan Burcu. Hem de herkesten daha güçlü şekilde, hiç şüphen olmasın.

Başak Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının BAŞAK Burcuna Etkisi derin düşüncelere sevk ediyor. Konuşmak bile istemiyorsun. Yapmaya değer bir şeyler yok gibi. Sana heyecan veren ufak şeylerin bile bir anlamının kalmadığı hissine kapılacaksın. Birlikteliğin varsa dahi kendini yalnız hissedebilirsin. Seni hayata küstürenlerin penceresinden bakmaya, onları anlamaya çalışıyorsun ama olmuyor. Ben olsaydım asla yapmazdım dediğin şeylerden öte gidemiyorsun. Dolunayda ihtiyacın olan şey sende gizli sevgili Başak Burcu. Biraz kenarda kalmayı öğrenmelisin. Her şeyi biliyorum deme, sonra istenmeyen sorumlulukların oluyor.

Terazi Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının TERAZİ Burcuna Etkisi oldukça çarpıcı. Tüm duyguların bir anda değişip, karışabilir. Bir takım şeylerin etkisinde kalarak hareket edebilirsin. Özellikle aşk hayatında bu anlamda dikkat etmelisin. Geriye dönük ilişkilerde hareket var. Unutamadığın ya da seni bir türlü unutamayan biriyle irtibat kuracaksın. Ama bitmiş ya da yarım kalmış bu ilişkiden hiçbir şey çıkmayacak. Halletmen gereken önemli meseleler üzerine yeni görüşmeler yapıyorsun. Özellikle bir konunun bu dönemdeki başlangıcı seni uzun bir sürece taşıyor. Yakın zamanda gelecek olan büyük bir teklifin sinyallerini şu zamandan alacaksın.

Akrep Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının AKREP Burcuna Etkisi güven temalı konuları ortaya çıkarıyor. İletişimde konuşmaktan kaçtığın şeyler seni korumuyor. Tam tersine eninde sonunda konuşuyor ve daha fazla sarsılıyorsun. Bu nedenle her şeyi zamanında konuşup sonlandırmaya bakmalısın. Sana çok fazla güven vermeyen bir insana dikkat et. Emin olmadığın halde onun etkisi altında kalıyorsun. Şu dönemde duyacağın her güzel şeye ihtiyacın var. Bu da senin kendine olan güveninle alakalı bir durum. Dolunay etkilerinin güven anlayışını değiştirmesi istenmeyen sonuçlar verebilir, dikkatli olmalısın sevgili Akrep Burcu.

Yay Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının YAY Burcuna Etkisi yersiz endişelere sebep oluyor. Bir şeyleri elde edebilmek için gereğinden fazla çaba sarf ediyorsun. Kaçırmak istemediğin fırsatlar var ve sen bu fırsatları sırf bu endişe nedeniyle kaçırabilirsin. Ya öyle olursa, ya böyle olmazsa diye düşünmekten gerçekten olmasını istediğin şeye konsantre olamıyorsun. Düşüncelerine bir sınır koyman gerekiyor. Diğer bazı insanların konuşmaları ve fikir yürütmeleri dengeni büyük oranda bozuyor. Önce buna çare bulmalısın. İstediğinde yapamayacağın hiçbir şey yok sevgili Kova Burcu, sadece gerçekten inanman yeterli.

Oğlak Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının OĞLAK Burcuna Etkisi sevmek ve sevilmek üzerine. Sevgiyi dünyanın merkezine alıyorsun. Bunu yaparken bazı şeylere yanlış yön veriyorsun. İlişkilerinde dengeli olman şart. Sevgiye ve ilgiye muhtaç olan birini haddinden fazla besleyerek istediğin noktaya ulaşamazsın. Bazılarının sana ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşması kapasitelerini olduğu gibi ortaya çıkarıyor. Bunun ayrımını yapıyor ama aşırı merhamet duyguna yeniliyorsun. Maddi konularda biraz savruksun. Gereksiz alış verişler başına bu dönemde dert olabilir. Uzun zamandır aldığın bir yoldan geri dönmek isteyebilirsin. Anlayacağın kafan çok karışık sevgili Oğlak Burcu.

Kova Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının KOVA Burcuna Etkisi beklentiler üzerine. Olmayacak hayaller kurarak beklenti içine giriyorsun. Israr ettiğin bir konuda geri çekilmezsen zararlı sen çıkacaksın. Karşı tarafın son noktayı koyması ve inatçılığı senin ise vazgeçmeyişin sürecin uzamasına neden olmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Zamanında yapmadığın şeylerin bu günlerde acısını çekiyor olabilirsin sevgili Kova Burcu. Şartlar sana değil sen şartlara uymaya çalış. Hukuksal bir konuyla ilgili yeni haberler var. Dolunayla birlikte karar veremediğin bir noktada son kararını vereceksin.

Balık Burcu 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı Etkileri

Oğlak Dolunayının BALIK Burcuna Etkisi abartı şeklinde yansıyor. İçte veya dışta bir şeyleri abartmaya eğilim gösteriyorsun. Rahatlık sana batıyor sevgili Balık Burcu. Bir de, başkasına eziyet olan durumların içinde sen salına salına geziyor, huzur bulduğu yerde bunalıma giriyorsun. Çevrende dramatik bir durum ya da büyük bir matematik problemi yoksa, sen gidip buluyorsun. Bir de sanki hiçbir şey yokmuş gibi “yok canım, o da sorun mu, hallederizzz:))” şeklinde davranman yok mu. Hah işte dolunayda aynen böylesin. Allah aşkına biraz normal ol ve diğer insanların sınırları içinde kal.