28 Ocak Yeni Ay Kova Burcunda

28 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 53.377 kez okundu.

28 Ocak 2017 Kova Burcu’nda Yeniay oluşumu gerçekleşiyor. Gece saat 03:00’te yaşanacak olan Yeniay Kova Burcu’nun 08°’sinde yaşanıyor. 28 Ocak Yeniayı zamanı duygular geri planda kalabilir. Dolayısıyla mantık içeren konular ve görüşmeler ön planda olacaktır. İlişkilere direk yansıyabilecek Yeniay Etkileri, ince bir çizgiyle koruma altına alınmaya ihtiyaç duyar. Özgürlük ihtiyacı artabilir. Tartışmalarda yaşanabilecek ani öfke patlamaları ipleri kopma noktasına getirebilir. Bu zamanda yapılabilecek değişiklikler artabilir ve çok düşünme gereği duyulmadan bu yönde adımlar atılabilir.

Kova Burcunda Yeniay Etkileri

Arkadaşlıklar ileri boyuta taşınabilir. Daha fazla sosyal olma ihtiyacı duyulabilir. Ekip çalışması ve fikir birliği önem kazanır. Uygulamaya değer yeni fikirler elde edilebilir. Planlar, projeler, ileriye yönelik yatırımlar bu süreçte artabilir. Biz duygusuyla hareket edilmek istenir. Ancak çıkar çatışmalarında bu durum bencillik olarak adlandırılabilir. Yani bir tarafın istekleri yerini bulmadığında, biz duygusunun oluşturulması imkansızlaşır. Bu da, özellikle aşk hayatı üzerine olumsuz etkilere sebep olabilir. Problem teşkil eden ortaklıklar, evlilikler ve ilişkiler son bulabilir. Sinirler gerilebilir, içinden çıkılamayan duygu durumları terk edilmek istenebilir. İkili konuşmalarda cümlelerdeki ayrıntılara takılırsanız, algı problemi oluşabilir. Bu nedenle çözüme yanaşmadan kendinizce bazı yöntemlere başvurabilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemlerin farkına bu dönemde varılabilir. Bağımlılıklardan kurtulmak, spora ve diyete başlamak için oldukça uygun bir fırsattır.

Yeni Ay Zamanı Ne Yapılır Ne Yapılmaz

Bu zaman zarfında maddi anlamda yeni başlangıçlar ertelenmeli. Özgürlük isteğinin artacağı yeniay haftasında, karşı cinsin isteklerini ve hayatını sınırlamak son derece yanlıştır. Tutkulu olduğunuz durumları abartmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığın ihmal edilmemesi gereken bir zamandır. Merak ettiklerinizi keşfetme yoluna gidebilirsiniz. Daha çok okumak, film izlemek, spor yapmak, keyifli etkinliklere yönelmek burçlara iyi gelecek en iyi şeylerdendir. Dış görüme dair ufak tefek değişiklikler yapılabilir. Enerjinizi doğru yerlerde tüketmek size heyecan ve mutluluk verebilir. Çözüm üretemediğiniz noktada hayatınızı köklü şekilde değiştirme noktasına gitmek son derece yanlış olur. Bu duyguyu mümkün olduğunca ertelemelisiniz. Sorunları halletmek isteyebilir, aynı zamanda unutmak için arkanızı dönebilirsiniz. İkilem içinde kalabileceğiniz bu süreç içinde sakince beklemelisiniz. Mümkünse doğru iletişim kuramadığınız her konudan uzaklaşın. Çünkü, çözüm üretmeden arkanızda bıraktığınız şeyler karşınıza çıkabilir ve çözümlenmesi yönünde üzerinizde baskı oluşturabilir. Duygularınızı kırıcı olmadan ifade edebilir, ilişkilere zaman tanıyabilirsiniz. Anlayış seviyesinin son derece düşük olacağı bu süreçte sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlarla daha fazla iletişim içine girebilirsiniz. Aile baskısı olan konulardan uzak durulmalı, maddiyat içeren yaklaşımlar sergilenmemeli. Sağlam temeller üzerine kurulmayan her tür ilişki bitme noktasına gelebilir. Bu nedenle bazı düşünceleri ve kararları ertelemek faydalı olabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git