29 Aralık 2016 Yeni Ay Oğlak Burcu’nda – Denizin Ortasında Işıksız Kalmayın!

25 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 61.685 kez okundu.

YENİAY 29 Aralık 2016’da saat 09:53’te Oğlak Burcu 8. derecesinde gerçekleşiyor. 3 gün öncesinden hissetmeye başladığımız yeniay etkileri, 31 Aralık 2017 tarihinde azalarak son buluyor. Yılın son Yeniay’ına, Merkür Gerilemesi ve Pluto Gezegen’i eşlik ediyor.

Yeni Ay Etkileri Burçlar

Ne yapacağını bilemez bir ruh haline bürünebilirsiniz. Çaresizliğin dibe vuracağı bu dönemde, atılacak adımlar konusunda dikkatli olunmalı. Korkular ve endişeler artabilir. Yaşananlardan tatmin olmama duygusu, alınganlık, kurban rolüne bürünmüşlük ve cesaretsizlik oluşabilir. Tüm bunları derinden hissederek, yaşananları doğru değerlendirip farkındalık sürecine geçiş yapabiliriz. Şimdi endişelerle vedalaşıp, güçlü, akılcı olmalı ve hedefleri iyi belirlemeli.

Yeniay Etkileri Türkiye ve Dünya

Dünyadaki büyük güçlerin diğer ülkeler üzerine oynadığı oyunlar bu tarihte daha da belirgin hale gelebilir. Arka plandaki hesaplaşmalar, gün yüzüne çıkabilir. Ülkeler arası anlaşmaları engelleyecek tarzda yeni terör olayları ve ölümler yaşanabilir. Kimin ne tarafta olduğu biraz daha netleşebilir. İyi gibi görünen dünya ekonomisinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir. Türkiye’de ise bazı konularda yeni kararların alınması söz konusu. Başrolde olanlar değişmiyor. Terör olayları devam ediyor. Yeniyıl zamanı daha dikkatli olunması gerekiyor.

Yeniayda Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Başlangıçlara gözü kapalı atlamamak gerek. Ağır ama emin adımlarla ilerlemeli, yaşadığın süreci hissetmelisin. Risk içeren işlere asla girme. Biraz kendine dönebilir, içindeki cevheri keşfetme yolculuğuna çıkabilirsin. Geçici duygulara yönelme. Biraz sadeleş ve yeterlilik duygusuyla tanış. Gergin ortamlardan uzak dur. Kuracağın hakimiyet sadece kendi üzerine olsun. Unutma “bazen susmak en iyisidir, duymak için gereklidir”.

29 Aralık Yeni Ayın Burçlara Etkisi

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git