5 Ekim 2017 Dolunay Burçlara Etkileri

4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 63.713 kez okundu.

5 Ekim 2017 Dolunayı Perşembe günü saat 21:41 civarında Koç Burcu’nun 12°sinde gerçekleşiyor. Tüm burçlar için heyecanlı, telaşlı ve sabırsız bir dolunay süreci bu. İçgüdüsel olarak hareket edebileceğinizi sakın aklınızdan çıkarmayın. Merak duygusunun da ön planda olacağı dolunay haftasında olasılıkları ve detayları gözden kaçırmamak önem kazanıyor.

Dolunay etkileri dolunaydan 1 hafta kadar önce başlar ve dolunayla birlikte 1 hafta daha devam eder. Tam olarak 15 gün etkisini devam ettirecek olan Koç Dolunayı yaşananlardan ders çıkarılması gerektiğini vurgular nitelikte. Buna bağlı olarak bize söylediği şey tam olarak şu “beklenti içine girmeyin, üzülürsünüz”. Evet. Beklentisiz ve her şeyi kucaklar şekilde yaşamın bize sunduğu sürprizleri karşılayabilmek gerek.

Koç Dolunayı etkileri burçların hayatındaki bazı kapıları kapatırken bazı kapıları sonuna kadar açıyor. Kariyeri olanların karşılaşacağı yeni fırsatlar kaçırılmayacak kadar iyi. Kariyer yapmak isteyenler harekete geçmeli. Önem verilen şeyde beklenti içine girmek durumu yönlendirmek anlamına geliyor. Bu nedenle olumlu veya olumsuz düşünerek gidişata çok fazla etki etmemek gerek. Bırakın yeni fırsatlar sunan bu dolunayın size getirdikleri tamamen sürpriz olsun.

5 Ekim Dolunay Burcunuza Etkileri

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git