7 Ağustos Dolunay ve Ay Tutulması Burçlara Etkisi

4 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 198.704 kez okundu.

7 Ağustos 2017 Dolunayı saat 21:12’de Kova Burcu’nun 15°’sinde meydana geliyor. Aynı zaman içinde Ay Tutulması oluşuyor. Zorlayıcı etkiler içeren Dolunay ve Ay tutulması, aynı zamanda değişim sürecini de beraberinde getiriyor. Dolunay etkileri tutulma başlamadan 1 hafta önce devreye girer ve tutulumdan 1 hafta sonra azalarak etkisini kaybeder. Ay tutulması etkileri ise çok daha uzun sürer. Tutulma başlamadan 3 ay önce etkileri artarak devam eder ve başladıktan sonraki 3 aylık dönemde etkisi azalarak son bulur. Dolunay etkileri ile Ay tutulması etkileri birbirinden farklı olsa da, özellikle bir araya geldikleri dönemde önemli değişimlere zemin hazırlar.

Dolunay ve Dolunay Etkileri

Dolunay her burcu aynı şekilde etkilemez. Tutulma hangi burçta oluyorsa o burç ve onun tam tersi yönde olan burçlar daha fazla etkilenir. Bu durumda yükselen burç da son derece önemlidir. Dolunayın burçlara olan etkilerini okurken burcunuz yanında yükselen burcunuzu da mutlaka okuyun.

Kova Dolunay’ından en fazla etkilenen Burçlar Kova Burcu, Balık Burcu ve Başak Burcu oluyor. Diğer Burçlar da dolunay etkisi altına giriyor, ancak bu saydığımız burçlar bu etkileri en zirvede yaşıyor. Dolunayda her şeyin farklı yönünü algılamaya başlayabilirsiniz. Pazartesiden itibaren yoğun şekilde hissedilen etkiler ikilemde kalma duygusuyla eşdeğer olabilir. Eski mi, yeni mi diyebilir, bu süreçte olduğunuz yerde kalabilirsiniz.

Dolunay etkileri farklı bakış açıları oluşturuyor. Başarısızlıklar beklenmedik şekilde yargılanıyor. Öncelikler değişiyor. Büyük hayallerden vazgeçiş sürecine giriliyor. Gerçeklerle yüzleşme söz konusu. Sahip olunanları kullanma biçimi önemli ölçüde değişiyor. Gelirler ciddi şekilde ele alınıyor.

Kova Burcunda Ay Tutulması ve Etkileri

Ay tutulması etkileri Burçlar üzerinde önemli değişimlere neden oluyor. Kova Burcu özelliklerinin bol bol hissedileceği bir Ay Tutulması tüm burçları değişime sürüklüyor. Buna göre her alanda özgürlük söz konusu. Eski deneyimlerin yeniliklere fazlasıyla etki edeceğini söyleyebiliriz. Daha çılgın, çekinmesiz, uç noktalarda zamanlar yaşanabilir.

Ay tutulmasının burçlar üzerine etkisi azımsanmayacak kadar çoktur. Denge sağlama zorunluluğu hissedilmesi olasıdır. Çünkü kendimizi bulana kadar bir sürü gel-gitler oluşur. Önceden cesaret edemediğiniz oluşumlar içine girebilirsiniz. Hem gelişmeye katkısı olan, hem de risk içeren etkiler yaratabilecek bir Ay tutulması zamanı.

7 Ağustos 2017 Ay Tutulması ve Dolunayın Burçlara Etkileri

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git