9 Haziran 2017 Yay Dolunayı Burçlara Etkileri

6 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 122.318 kez okundu.

9 Haziran 2017 Yay Dolunayı saat 16:11 civarında Yay Burcu 18° sinde gerçekleşiyor. Dolunay bizi farklı taraflarımızla tanıştırıyor. Ruhsal bağlantılar ve derinlikler artıyor. İletişim en üst seviyeye ulaşıyor. Dolunay zamanında alınan kararlar ve içsel kavgaların son buluşu yer alıyor. Yay dolunayı ile birlikte kendimizi daha iyi tanıyor, var olandan öte şeyler keşfediyoruz.

9 Haziran dolunay etkileri burçları seçim yapmaya zorluyor. Yolunda gitmeyen şeylerin aslında yapmadığımız seçimler yüzünden olduğunu fark ediyoruz. Süregelen zamanda tüm gerçeklerin ortaya dökülmesi, bilinmeyenlerin söylenmesi ve büyük yüzleşmeler söz konusu. Bu dolunay burçlara şimdilik ağır gelse de, zaman içinde mutluluk verecek gelişmeler yaşanacağına işaret ediyor. Burçlar güvenmek istiyor. Gerçekle zan arasındaki savaş, yitirilen zaman duygusu, ait hissedilmeyen yaşamlar, geçmişle bugün arasında gidip gelmeler, yitirilen hayaller ve duyguları terk ederek mantık boyutuna geçiş. Güven duygusu hissedilmeyen ortamlar tümüyle terk ediliyor.

Yay Dolunayı bir dönemin kapanmasına neden olabilir. Mevcut düzen değişebilir. İnanca ait sorgular, ön yargılar ve kafalarda yeri değişen insanlar. Yay Burcu iyimserliği ve Jüpiter’in durağan seyri bir araya geliyor. İçinde bulunulan şartlar ve ilişkilerdeki uyum tekrar tekrar gözden geçiriliyor. Dolunay etkileri ile yurt dışı bağlantıları, var olan dava süreçleri, eğitimle ilgili gelişmeler ve yapılması olası yatırımlar bir süre erteleniyor.

Dolunayda neler yapılır? O an’ı düşünmek yerine ilerleyen günler için ufak planlar yapılabilir. Var olan yazı işleri tamamlanabilir. Kendinize zarar veren davranışlarla ilgili bir liste yapabilirsiniz. Yay Dolunayı burçlara merak, özgürlük ve cesaret enerjisi verir. Bu açıdan daha dikkatli olmak gerekir. Merak eğilimini abartmamak, edinilen bilgileri saptırmamak son derece önemlidir. Cesaretle saygısızlık arasındaki o ince çizginin ötesine geçmemek ise ilişkileri korumaya yardımcı olur. Yeni yerler görmek üzere seyahate çıkmak, yaşam alanından uzaklaşmak dolunay zamanı size iyi gelebilir. Sabit fikirli olmak ve ısrar etmek yapılmaması gerekenler arasındadır. Sağlık ve beslenmeye de ayrıca özen gösterilmeli. Süregelen sağlık problemleri kontrol altında tutulmalı. Ufak tefek sorunlar geçiştirilmemeli ve mutlaka doktora görünmeli.

Dolunayın Burçlara Etkileri 9 Haziran 2017

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git