Kadınlar Duysun

Akrep Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
6.200
Akrep Burcu 2018 Yaz Yorumu

AKREP Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında hayatını değiştirme gücüne sahipsin. Büyük başlangıçlar seni bekliyor. Bunlar evlilik, çocuk veya iş sahibi olmak olabilir. Bu yaz bir ev, araba da alabilirsin. Önemli yenilikler ve değişimler söz konusu. Önündeki uzun yılları etkiler derecede büyük adımlar atıyorsun. Kendini her zamankinden güçlü hissedeceksin. Sağlığın da yerinde görünüyor. Bu aylar içinde ayrılık yaşayan Akreplerin ayrılıkları da hayırla sonlanıyor. Terk etmen gereken ne varsa terk edeceksin. İçsel dünyanda arınıyorsun. Geçmişle ilgili çaresizlik duygusundan kurtuluyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile sorunlu ailevi durumlar son buluyor. Gizli olan ne varsa yüzleşiliyor. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle kendini yalnız hissedeceksin. Bazı işleri tek başına yürütmen gerekecek. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile ihtiyaçlarına yöneliyor, gidermek için ne gerekiyorsa yapıyorsun. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle yeni haberler alıyorsun. Bu haberler yeni bir dönemin başlangıcı oluyor. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri daha önce belirlenmiş bir konunun devreye girmesini sağlıyor.

Akrep Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında istenilen şekilde ilerliyor. Hoşlandığın biriyle yeni bir ilişkiye başlıyorsun. Sonrasında gidişata göre devam edip etmeyeceğine karar vereceksin. Devam eden birlikteliklerde ufak şeyler sorun olmaktan çıkıyor. Büyük hedeflere odaklısınız. Çiftler karşılıklı birbirine destek oluyor ve cesur adımlar atılıyor. Gelir gider dengesine göre evlilik kararı alınabilir. Evliliklerde yatırım dolu zamanlar. Aşkınızı da yaşıyor, gelecek için çalışıyorsunuz da. Eşler yola büyük bir uyumla devam ediyor.

Akrep Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Akrep Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerinin yönü değişiyor. Çevreyle olan sohbetine sınır koyuyorsun. Herkesle her şeyi konuşmamak gibi kararlar alacaksın. Yaşanan bir durum aile arasında mesele haline dönüşebilir. Karşılıklı açılan telefon görüşmelerinde sözlere dikkat etmekte fayda var. Eğitimle ilgili takipte olduğun bir konu yaz ortasında netleşiyor. Yaz sonuna doğru sosyal ortamın ve tanıdığını sandığın bazı insanları değiştirebilirsin.

Akrep Burcu Yaz 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı 2018 yaz ayları içinde genel anlamda daha iyi. Seni aşan olaylardan ve gerginliklerden elini çekmelisin. Sonu gelmeyecek tartışmalarda yer almak sana göre değil. Yıpratıcı insan sayısı oldukça fazla. Ruhsal sağlığın bedenine yansıyor sevgili Akrep Burcu. Bunu bilerek hareket et ve gereksiz sıkıntılara girme. Eklem ağrılarında azalma var.