Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
4.990
Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumu

AKREP Burcu Ağustos 2018 tarihinde kim olduğunu sorguluyorsun. Neler yapıp yapamayacağını analiz ederek yeni kararlar alacaksın. Kendine olan güvenin tam. Yeni şeyler öğrenmeye ve deneyimlere açıksın. Daha çok kazanmak için belli konularda ilerlemen gerekiyor. Tutumluluk konusunda pek iyi sayılmazsın. Bazı zamanlarda harcamaları abartıyorsun. Seninle uğraşan biriyle ağız münakaşası yapacaksın. Ev, aile alanında sorumluluklarının bilincindesin ve sana ait olanı kimsenin kullanmasına izin vermiyorsun. İletişime geçmek istediğin biri var ve bu ay ortasından sonra onunla konuşacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile kazancına odaklanıyorsun. Kafana taktığın bir konuyu devre dışı bırakacak bu sayede daha rahat zamanlar geçireceksin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri beklenmedik bir insanın karşına çıkmasıyla hayatına farklı duygular getiriyor. Eskiden kalan bazı hisler yeniden canlanıyor.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Geçmişten gelen biri var. Unutulanlar sana tekrar hatırlatılıyor. Buna vereceğin tepki önem arz ediyor. Hayatına tekrar dahil etmek veya etmemek sana kalmış. Belki önemseyecek belki de görmezden geleceksin. Şu an ki şartların alacağın kararda etkili oluyor. Evliliklerde eve alınacak yeni eşyalar ve yapılacak yenilikler ilişkiye renk katacak türden. Varsa çocukları da mutlu edecek yönde hareket ediliyor.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde ördüğü duvarı yıkmıyor. Çevrendeki bazı insanlarla arandaki uyumsuzluğu umursamıyor, merhabanın ötesine geçmiyorsun. Beklentilerinin karşılık bulmadığı zamanlarda durgunlaşıyor, uzaklaşıyorsun. Senin onlara verdiğin değerin karşılığı bu değil, biliyoruz. Ama insanları değiştirmek zor sevgili Akrep Burcu. Bu nedenle nasıl mutluysan öyle yaşa. Aile büyüklerinden yana baskı altında hissettiğin bir konu var ki, o konuda da rest çekeceksin. Bazıları sana bencil dese de, senin kendine göre haklı sebeplerin var.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Ağustos 2018’de yaşanan bazı durumlara karşı önlem almak zorunda. Duygusal sıkışmaların var. Kendini iyi hissetmeyeceğin zamanlarda vücudunun sana verdiği sinyalleri abartabilirsin. Yanı sıra gereksiz ilaç kullanımından kaçınmalısın. Kendinle olan bağlantılarını güçlendirebilir, hayattan keyif alabileceğin şeyler yapabilirsin. Bu sayede her anlamda sağlık bulursun.