Akrep Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 17.009 kez okundu.

AKREP Burcu Ekim 2016 ile kariyerini zirveye taşıyor. Yaşantınızda en önde olan şey kariyer ve eğitiminiz. İşlerinize odaklanmanız, verdiğiniz emekler meyvelerini vermeye başlıyor. Ay sonuyla birlikte büyük bir finansal rahatlama yaşıyorsunuz. İfadeleriniz net ve güçlü. İnsanlara olan nazik ve düşünceli yaklaşımınız güven kazanmanızı sağlıyor. Kazandığınız güven, pozitif anlamda işlerinize ve hayatınıza da yansıyor. Yaşayacağınız yoğun iş temposu, organizasyon ve toplantılar aşk hayatınızı biraz ihmal etmenize neden oluyor. İlişkisi olan akrepler Ekim ayı içinde bazı günleri çalkantılı şekilde geçirebilirler. Partnerinizle doğru iletişim bu noktada önem kazanıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihleri akrep burcu için yorucu geçiyor. Duygularınızı en üst seviyede yaşayacağınız tarihler bunlar. 1 Ekim yeniay etkileri akrep burcuna yorgunluk hissettirebilir. 16 Ekim dolunay ile birlikte akrep burcu düşüncelerini ve duygularını kısa süreli kontrol altına almakta zorlanıyor. 30 Ekim yeniay akrep burcuna güzel kapanan bir ayın mutluluğunu yaşatıyor.

Akrep Burcu Ekim 2016 Aşk

Akrep Burcu Ekim 2016 aşk hayatı konusunda dikkatli olmalı. Bunun nedeni tüm enerjinizi iş hayatınıza vermeniz ve özel hayatınızı boşlamanız. Oluşan sorunlar karşısında vurdumduymaz tavırlar sergilemeniz partnerinizi sizden uzaklaştırabilir. Bazı günler aranızda yaşanan gerilimle birlikte, ağzınızdan istemediğiniz sözcükler dökülebilir. Pişman olmamak için kelimelerinizi özenle seçmelisiniz.

Akrep Burcu Ekim 2016 Aile

Akrep Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerinden bir müddet uzak kalıyor. Buna yine yoğun geçen iş hayatınız sebep oluyor. Çocuğu olan akrepler çocuğunu ihmal edebilirler. Ekim ayı süresince iş ve eğitim alanında çok hırslısınız. Gelen getiriler sizi daha da hırslandırıp istenmeyen bir boyuta sürükleyebilir. Oluşan güvenle birlikte kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Ancak sevdikleriniz için aynı şey geçerli değil.

Akrep Burcu Ekim 2016 Sağlık

Akrep Burcu Ekim 2016 sağlığı bu dönemde iyi durumda. Ama çok yoğun ve yorucu geçecek olan Ekim sonrası ne olur bilinmez. Kendinizi fazla ihmal etmemelisiniz. Özellikle uyku düzeni sizin için son derece mühim. Sağlıklı beslenme ve uyku düzeni dışında bir problem yaşamıyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git