Akrep Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 24.785 kez okundu.

AKREP Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde değişkenlik gösteriyor. Bu ay uzun bir yolculuğa çıkabilir, yolda faklı duygular deneyimleyebilirsin. İlginç bir olay içine girebilirsin. Yaşadığın ve şahit olduğun şeyler sonucunda aydınlanıyor, bakış açını değiştiriyorsun. Bu ay romantik bir ilişki ve var olan ilişkilerin bir adım öteye taşınması mümkün görünüyor. Bazı arkadaşlıklar aşka dönüşüyor. Beklenmedik sürpriz teklifler söz konusu olabilir. Evliliklerde bebek sahibi olma isteği artıyor.

Mayıs 2017 AKREP Burcu aşk hayatı hayallerinin peşinden gitmeye devam ediyor. İsteklerini eninde sonunda gerçekleştiriyorsun. Denemekten vazgeçmek sana göre değil. Hayatı duyduklarınla anlamak yerine, bizzat yaşayarak deneyimlemeye devam ediyorsun. Hayalci, fakat çoğu zaman gerçekçisin. Eskilerde kalan bir aşktan yeni haberler var. Bu durum seni hem heyecanlandırıyor, hem de rahatsız ediyor. İletişim kurup kurmamak konusunda karar vermek zor olabilir. Özel hayatının gizliliğine önem veren biri olarak son derece dikkatli hareket etmelisin.

AKREP Burcu aşk 2017 Mayıs’ta sevdiğine karşı şüpheci tavırlar içine girebilir. Onu kendine bağlamak için farklı yollar deneyebilirsin. Bazı Akrep Burcu aşk ve romantizmin dozunu artıracak sürpriz konseptler hazırlayabilir. Hem ruhsal, hem fiziksel anlamda yüksek beklentide olduğun bir dönemdesin. Diğer yandan ilişkilerde aşkı ve arkadaşlığı birbirine karıştırabileceğini aklından çıkarmamalısın. Hayatında gerçekten sevdiğin biri varsa ona sadıksın. Sırtında taşıdığın yükler ve diğer bazı etkenler zaman zaman ilişkini olumsuz etkilese de, elinden gelenin en iyisiyle aşkını canlı tutmayı başarıyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git