Akrep Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 19.601 kez okundu.

AKREP Burcu Mayıs 2017 tarihinde karşına çıkan sorunları zekanla çözüyorsun. Duygularını yerinde kullanarak iradeni devreye sokuyor, en olmadık sorunları devre dışı bırakıyorsun. Bu da durumlara kolayca hükmetmeni sağlıyor. Enerjini doğru kullandığında daha iyi yerlere varabilirsin. Aile içi beklenmedik olaylar gelişebilir. Tümüyle niyetinin yön vereceği yeni bir döneme giriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile beklediğin bir konu üzerine hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Planların istediğin şekilde ilerlemeyebilir. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkisi ile isteğinin önündeki engel kalkıyor. Bu zamanla birlikte çevrende senin de tahmin edemediğin olumlu değişimler yaşanıyor.

Akrep Burcu Mayıs 2017 Aşk

Akrep Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de başkalarının etkisi altında kalabilir. Aşkta istediğin karşılığı bulamadığında bencil olabiliyorsun. Modası geçmiş durumları yaşantından çıkararak yeniliklere yer vermek istiyorsun. Büyük sorunlar yaşanan bazı Akrep Burcu ilişkileri son bulabilir. Bu dönemde duygularını tamamen arka plana atarak mantığınla ilerliyorsun. Bu da, şu anda aşkta kaybediyorsun gibi hissettirse de, ileride karşına çıkan fırsatlar bu düşünceyi yerle bir edecek tarzda görünüyor.

Akrep Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde birlik beraberlik istiyor. Kaybettiğin bazı duyguları bulma ihtiyacı ile hareket ediyorsun. Seçim yapman gereken bir durum canını fazlasıyla sıkabilir. Kendi elinde olmayan sorunlara çözüm üretememek seni gibi hissettirebilir. Bu sebeple, herkesin kendi hayatı diyerek youna devam ediyorsun. Aile içinde zayıflayan ilişkileri güçlendirmek için üzerine düşenin yapmanın rahatlığı içindesin.

Akrep Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı konusunda Mayıs 2017 tarihinde biraz yorgun hissedebilir. Çok fazla iyi iş başardın ve haliyle yoruldun. Vücudunuz sinyal veriyorsa dinlenmelisin. Ayrıca bu süreç içinde daha yaptıklarını değerlendirip ilerisi için yapacağın şeylere daha iyi odaklanabilirsin. Belli bir rahatsızlığın var ise, bu ay içinde tekrar ortaya çıkabilir. Ancak bu durum seni eskisi kadar üzmüyor ve kısa sürede sağlığına kavuşuyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git