Akrep Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 17.758 kez okundu.

AKREP Burcu Nisan 2017 tarihinde sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerini geliştiriyor. Çevreniz genişliyor. Yoğun şekilde bir olma isteği duyabilirsiniz. Aile kavramına verdiğiniz önem artıyor. Faaliyetler, etkinlikler artıyor. Var olan çocuklarla ilgili belirsiz durumlar çözüme kavuşuyor. Hedefe giden yolda tadacağınız ufak mutluluklar büyük mutlulukların habercisi niteliğinde. Aşk hayatınızdaki problemler büyük oranda son buluyor. Bu ay, uzun süredir göremediğiniz sevdiklerinizle kavuşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri arkadaşlık ilişkilerinizi vurabilir. Geçmişten bugüne birçok şeyi paylaştığınız bir arkadaşınızla aranıza duvar örme gereği duyabilirsiniz. Bazı ilişkilere gereğinden fazla emek verdiğinizi fark edebilirsiniz. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri Akrep Burcu‘na iyi enerjiler veriyor. İhmal ettiğiniz her ne varsa üzerine gidebilirsiniz. Var olan sağlık sorunları ortadan kalkabilir. Bu süreçte çok istediğiniz bir işe başlangıç yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Nisan 2017 Aşk

Akrep Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile canlanıyor. Sevdiğinizle girdiğiniz arkadaş ortamlarında sivri davranışları olan bir arkadaşınız üzerinizde olumsuz etki bırakabilir. Sevimsiz durumlarla karşılaşmamak için uzaklaşmayı tercih edin. Öne çıkan, egosunu tatmin etmek için farklı davranan insanlar bu dönemde sizi oldukça rahatsız ediyor. Partneriniz varsa ilişkiniz bir üst seviyeye ilerliyor. Kalbi boş olan Akrep Burcu Nisan 2017 ile hayatının aşkını bulabilir. Aşk bu ay adeta sizi çağırıyor. Yeni biten ilişkilerde geri dönüşler söz konusu olabilir. Kırgınlar aşıklar barışabilir.

Akrep Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 tarihinde Akrep Burcu aile ve ilişkilerini önemsiyor. Büyük küçük herkesin derdine koşuyorsunuz. Düzelmesi gereken aralar için ara buluculuk yapabilirsiniz. Sizin bu tavrınızdan hoşlanmayan insanlarla gireceğiniz ters diyaloglar umurunuzda bile olmuyor. Öyle ki, Nisan ayı içinde hoşunuza gitmeyen, ilişkilere zarar veren her ne varsa uzak durabilirsiniz. Yine bu ay rutin işlerinizi yoluna koyabilecek, aklınızda olan etkinlikleri organize edebileceksiniz. Bu ay sevdiklerinizi bir araya getirmeyi kendinize vazife edinebilirsiniz. Oldukça eğlenceli günler sizleri bekliyor sevgili Akrepler.

Akrep Burcu Nisan 2017 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde biraz risk altında. Özellikle alerjiniz var ise bu ay daha dikkatli olmalısınız. Evcil hayvan sahiplenmek pek iyi bir fikir olmayabilir. Uzun dönemde var olan sağlık sorunları ortadan kalkabilir. Bu ay polen, toz, tüy gibi şeylerden uzak durmayı deneyin. Daha enerjik ve verimli olmak adına spora başlayabilirsiniz. Size iyi gelen, stresten uzak ortamlarda geçireceğiniz vakitler, var olan sağlık problemlerinde iyileşme sürecini hızlandırabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git