Akrep Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 9.250 kez okundu.

AKREP Burcu Ocak 2017’nin ilk günlerinde Merkür Gerilemesi yanıltıcı etkileri ile karşılaşabilir. Bu nedenle ilk 10 gün, herhangi bir girişimde bulunulmamalı. Devamında gelen 12 Ocak Dolunay etkileri özel hayatınıza daha fazla yansıyor. Karmaşık ruh halinden kurtulmakta zorlanabilirsiniz. Akşam duygularınızdan tam eminken, sabahına değişebilirsiniz. Ay ortasından sonra daha eğlenceli ve kararlı günler sizi bekliyor. 28 Ocak Yeniay etkileri, güzel fırsat enerjisiyle birlikte geliyor. Hem iş, hem de özel yaşamınızda olumlu değişimler yaşanıyor.

Akrep Burcu Ocak 2017’de aşk hayatında daha esnek olursa her şey yoluna girebilir. 17 Ocak tarihinde, varsa ilişkinizde güzel adımlar atılıyor. Yoksa yeni yakınlaşmalar veya teklifler söz konusu. Hayat yüzünüze gülerek geliyor sevgili akrepler. Aşk her yerde karşınıza çıkabilir. İlişkilerinizdeki güzel gidişat, önemli sonuç ve sürprizler doğurabilir. Sizin hangi konuda ne kadar istekli olduğunuz da çok önemli. Özel hayatınız bu ay, tamamen sizin isteklerinize dayalı şekilde ilerliyor.

Ocak 2017 Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde önemli kararlar alınabilir. Bu kararları ailenizle, çocuklarla, eşle, partnerle veya ortağınızla alabilirsiniz. Mevcut arkadaş ilişkilerinizden bazıları kopabilir. Anlam veremediğiniz noktalarda uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Çevrenizde düzenlenen çeşitli organizasyonlarda yer alabilir, ilişkilerinizi genişletme imkanı bulabilirsiniz. İletişim bu ay akrepler için son derece önemli. Gelişmelerin çoğu iletişim kaynaklı ilerliyor.

Ocak 2017 Akrep Burcu sağlığı var olan enerjisini korumaya çalışmalı. Bu ay fazladan enerjiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Koşuşturma arasında yeme-içme olayına özen gösteremeyebilirsiniz. Bu nedenle enfeksiyon kapma riskiniz oldukça yüksek görünüyor. Özellikle idrar yolu enfeksiyonu ve bademcik sorunları sizi zorlayabilir. Rüzgarda, soğukta kalmamaya çalışın. Kemikleriniz son derece hassas. Vücudunuz bu ay kilo almaya daha elverişli. Egzersiz yaparak iradenizi güçlendirebilirsiniz. Aldığınız ilaçlar varsa, aman ihmal etmeyin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git