Akrep Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 11.187 kez okundu.

AKREP Burcu Ocak 2018 tarihinde hayatında istediğin düzeni sağlayamayabilirsin. Yaptığın fedakarlıkların karşılık bulmadığını düşüneceğin gelişmeler yaşanıyor. Senin kapasitenle bazılarının bir olmadığını bilerek bunu bir daha düşünmelisin. Dert ettiğin şeyler aslında incir kabuğunu doldurmayacak cinsten. Mutsuz olduğun şeyler senin dışında değil içinde. Sen izin verdiğin oranda seni mutsuz ediyorlar. Düşüncelerine yön verirken daha sakin ve objektif olmaya çalış. Akrep Burcu aşk hayatı Ocak 2018 ile güven tazeliyor. Her şeyden önce kendine güveniyorsun. Eskisi gibi kafana takmadığın şeyler ilişkinde sana büyük rahatlık sağlıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri sana öz güven enerjisi veriyor. Anlaşma sağlayamadığın konuları ve insanları hayatından şutluyorsun. Dolnayla birlikte sözünü lafını pek sakınmayacağın bir döneme adım atıyorsun. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri seni yapmak istediklerine yönlendriyor. Özel hayatında risk içeren bir durumun içine sürüklenebilirsin.

Akrep Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı Ocak 2018’e olumlu bakış açısı ile giriyor. Güven tazeliyor, seni üzen şeylerden düşüncelerini uzak tutuyorsun. Etkisi altında kaldığın birinin sözlerini uzun uzadıya dinlememe kararı alabilirsin. Bu kişi en yakının dahi olsa bu kararı almaktan vazgeçmiyorsun. Ay ortasında Yeni ay etkileriyle ilişkiler riske giriyor. Yanlış anlamalar, yanlış düşünceler ve bu gibi sebeplerle partnerinle ters düşebilirsin. Sonuna kadar araştırmadan hiçbir konuda özellikle aşk hayatında söz söylememelisin.

Akrep Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde istemediği insanların lafına sözüne katlanmaktan vazgeçiyor. Aynı ortamda olmaya bile tahammül edemediğin birinin sözleri sende şok etkisi yaratabilir. Geçen dönemde yaşanan şeyler nedeniyle birini evin almak istemeyebilirsin. Bu insan sana gelse bile kalmasından yana değilsin. Evliliklerde bu durum tartışma konusu olabilir.

Akrep Burcu Ocak 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Ocak 2018 tarihi boyunca iyi yönde ilerliyor. Son zamanlarda herhangi bir ameliyat ya da ufak bir operasyon geçirdiysen hızla iyileşiyorsun. Kendini her anlamda korumaya aldığın bu dönemde stresten uzak kalma çabasındasın. Tam manasıyla iyileşmeden ağır işler yapmamanı öneririz. Şu dönemde alacağın bol C vitamini ve bitkisel beslenme tarzı da iyileşmene önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git