Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumu

20.01.2018
13.244
Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumu

AKREP Burcu Şubat 2018’de ilişkilerdeki iletişimde daha dikkatlisin. Sınırlarını bilmeyen insanlara karşı tavrını açıkça belli edeceksin. Nerede nasıl konuşması gerektiğini hiç bilmeyen yakınlarında biri sabrını zorlayabilir. Geriye dönüp baktığında bu insana karşı fazlasıyla tolerans gösterdiğini anlayacaksın. Akrep Burcu Şubat ayında iş, kariyer ve kazançla ilgili yeni çalışmalara imza atabilirsin. İş değiştirebilir ya da yeni bir iş kurmayı deneyebilirsin. Gelişmelerin ne yönde ilerleyeceği birlikte yol alacağın insanlara bağlı.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri sana olgunluk enerjisi veriyor. Bir tür farkındalıkla ilerliyorsun ve yaşamındaki her şeye olumlu anlamda şekil veriyorsun. Düzen senin için daha fazla önem kazanıyor. Duyarsızlıklardan ve duyarsız davranan insanlardan uzaklaşacaksın. Yanıltıcı etkilere de dikkat etmen gerekiyor.

Akrep Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu Şubat 2018 aşk hayatı tarihinde daha istekli. Uzun süreli ilişkilerde sorunlar zaman zaman yenileniyor olsa da, ciddiyete doğru giden yolu çok fazla etkilemiyor. Ancak maddi anlamdaki güçlükler bu sürecin biraz uzamasına neden olabilir. Evliliklerde halledilemeyecek düzeyde sorunlara yer verilmiyor. Eşlerin aileleri konusunda daha duyarlı ve sabırlı olması birçok sorunun kendiliğinden hallolmasını sağlayabilir. Bekar Akrep Burcu risk oluşturan güvensiz ilişkilerde yer alabilir. Buna engel olmak için tanışılan insanın uzun süre değerlendirmeye alınması faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Akrep Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde biraz zorlanıyor gibi. Sana destek olmayan ve bilerek laf sokan insanlar söz konusu. Hayallerini küçümseyen 1-2 kişinin hakkından susarak ve uzaklaşarak geliyorsun. Maddi konularda önünün açık olacağı bu ay içinde en yakın arkadaşından biriyle yeni kararlar alıyorsun. Tavsiye ile yeni bir işe el atabilirsin. Ancak bazı açılardan risk oluşturan bu işe girip girmeyeceğine karar verirken ailene danışıyorsun. Yapman gereken şey birikimin hepsini kullanmamak olmalı.

Akrep Burcu Şubat 2018 Sağlık

Akrep Burcu Şubat 2018’de sağlığı risk altında. Büyük rahatsızlıklar oluşmuyor. Ancak ufak tefek sorunların ihmale gelmemesi gerektiğini belirtmeliyiz. Özellikle kronik rahatsızlığı olan Akreplerin daha dikkatli olmasında fayda var. Bununla birlikte yakınlarından birinin sağlık sorunu ile ilgili iyi haberler geliyor. Anne babanın sağlığında yaşanan problemlerden olumsuz yönde etkilenmen ruhsal açıdan seni zora sokabilir, bu konuyu da bu anlamda değerlendirmelisin.