Aslan Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 21.608 kez okundu.

ASLAN Burcu Ekim 2016 aşk hayatı zorlayıcı, iş ve eğitim alanı fırsatlarla dolu. Maddi anlamda şanslısınız ve destekleniyorsunuz. Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek imkanlarla yüzünüz gülüyor ve yalnız olmadığınıza inanıyorsunuz. Siz her dönemde olduğu gibi Ekim ayında da temkinli adımlar atmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bu ay gerçekleşecek yeniay ve dolunay etkileri sizi biraz fazla heyecanlandırabilir. Hayatınızda yenilikler beliriyor. Bu ev, eşya yenilemesi veya çıkacağınız güzel bir seyahat olabilir. Bununla birlikte evli aslanlar evliliklerindeki sorunlara eğilmekten vazgeçiyorlar. Karşı taraftan beklentileriniz Ekim ayıyla birlikte son buluyor ve siz huzura kavuşuyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihlerinde aslan burcu ruhunu belirsiz bir heyecan sarıyor. Güzel duygular hissediyor, şükrediyorsunuz. 1 Ekim yeniay etkileri aslan burcuna aşkın peşini bıraktırıyor. 16 Ekim dolunay etkileri aslan burcu ilişkilerinde güzel dostluklar ediniyor. 30 Ekim yeniay aslan burcu iş hayatının zirvesine çıkıyor.

Aslan Burcu Ekim 2016 Aşk

Aslan Burcu Ekim 2016 aşk hayatı iletişiminde kopukluk yaşanıyor. Doğru frekansı bulamıyorsunuz. Partneri olan aslanlar uğraşmaktan vazgeçiyor. Sürekli adım atan siz oldunuz ve artık bu konuda geri duruyorsunuz. Karşı tarafın bu tutumu canınızı fazla sıktı ve bazı duygularınızın yok olmasına sebep oldu. Bazı aslanlar için artık çok geç. İsteseler de o güzel duyguları bir daha yaşayamayacaklar. Ama kaybolan duyguların yerini farklı daha güzel duygular alıyor, endişe etmeyin.

Aslan Burcu Ekim 2016 Aile

Aslan Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerinde iyileştirici rol oynuyor. Hayat ve yaşananlar, temiz kalbinizi herkesin görmesine olanak tanıyor. Her ne kadar kendinizi ifade etmekte güçlük çektiğiniz anlar olsa da, sevdikleriniz bakışlarınızdan sizin ne demek istediğinizi anlıyorlar. Ekim ayı sonu aile ilişkileri konusunda tahmin edemeyeceğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2016 Sağlık

Aslan Burcu Ekim 2016 sağlık konusunda değişken günler yaşayabilir. Bu ay grip, sırt ağrısı, baş ağrısı, boyun ağrısı ve bel ağrısı yaşamanız olası görünüyor. Masa başı işi yapan aslanlar esneme germe hareketleri ile rahatlayabilirler. Strese girmemeye çalışın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git