Aslan Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 15.819 kez okundu.

ASLAN Burcu Mart 2018 tarihi senin için son derece önemli. Birilerini bazı konularda ikna etmek oldukça zor gibi görünüyor. Üstelik, kaldı ki sen bunun için herhangi bir çabaya girmiyorsun. İnceldiği yerden kopar modundasın. Geçmiş dönemde elinden geleni yapmış olmanın rahatlığı içindesin. Kendine olan güvenin tam. İstediğin ve beklediğin şeyler ayağına gelmiyor, sen onlara gidiyorsun. Bu anlamda seni destekleyen insanlar giderek artıyor. Dostlarınla aranda vefa örneği sayılabilecek güzel gelişmeler yaşanıyor. Bu ay sevdiğini ve sevildiğini hissedeceğin güzel zamanlar geçiriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile daha özgür hareket etmek isteyeceksin. Bağımsızlık duygun giderek artıyor. Bu anlamda birlikte yaşadığın insanlarla aranda belli çatışmalar olabilir. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri ile rotanı değiştirebilirsin. Anlam yüklediğin bazı şeyler anlamını yitirebilir. Hiç beklemediğin birinden beklemediğin bir davranış görebilirsin. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri yaşantında bir yenilik oluşuyor. Seni memnun edecek bir durumla karşılaşıyorsun.

Aslan Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde güzel ve etkili günler geçiriyor. Yanı sıra yaşanabilecek ufak sorunları eskisi gibi kafana takmıyorsun. Yaşamının kontrolü tümüyle senin eline geçiyor. Eskiden yapmış olduğun hataları tekrarlamaya niyetin yok. Doğru adımlar atıyorsun. Kalbinin sesine değer veriyor ama duygularına körü körüne bağlanarak saplantı haline getirmiyorsun. Seni üzeni üzmene gerek kalmıyor, zaman zaten onun biletini kendi kesiyor.

Aslan Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkileri orta ayarda devam ediyor. Üzerinde sözleri, düşünceleri ve davranışlarıyla baskı yaratanlar var. Bunlara karşı gülümseyerek ve cevap vermeyerek kendini daha iyi hissediyorsun. Sabrın oldukça yüksek. Ama taştığı noktada sözünü esirgemiyorsun. Birlikte çalıştığın biri iş yükünü hafifletiyor. Dostlukların son derece güçlü ve gitgide güçleniyor.

Aslan Burcu Mart 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Mart 2018’de daha iyi hale geliyor. Herkes yaşlanırken sen geri sayıyorsun. Yaşama ayak uydurmak konusunda çok iyisin. Sağlık problemlerini abartmıyor ama ihmal de etmiyorsun. Spora ağırlık verdiğinde enerjin daha da yükseliyor. Yeme içme konusunda dikkatlisin. Bu ay sağlık ve doğal beslenme konusunda yeni kararlar alıyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git