Aslan Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 38.436 kez okundu.

ASLAN Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde hayatını iki bölüme ayırıyor. Öncesi ve sonrası şeklinde değerlendirdiğin yaşantında büyük bir farkındalık söz konusu. Yakın geçmişte duyduğun sözler, şahit olduğun sahte ilişkiler ve gördüğün nankörlükler seni ve inancını tümüyle değiştirdi. Artık kendini ve içindeki aşkı keşfetme derdindesin. Bulunduğun yolda yükselerek ilerlemek hedeflerin arasında ve en önemlisi. Hayatında her kim olursa olsun, sen gerçek aşkı derinlerde sır gibi saklıyorsun. Bunu kimsenin anlamasını beklemiyor, bilmesi gerektiğini düşünmüyorsun.

Mayıs 2017 ASLAN Burcu aşk hayatı bir anlamda yalnız sayılır. Evliliklerde her şey tam manasıyla yolunda ilerlemiyor. Maddi anlamda verimli bir döneme giriyorsun. Tam manasıyla güçlendiğinde aşka ve sahibine gereken cevabı vermeyi düşünüyorsun. Mayıs 2017 ile birlikte manevi dünyaya geçiş yapıyor, maddiyatın fırsatlarını ise en iyi şekilde değerlendiriyorsun. Hayatın bittiği duygusuna asla kapılmıyorsun. Seni yıkabilecek tek şeyin, varsa sadece evladın veya evlatların olacağını düşünüyorsun.

ASLAN Burcu aşk 2017 Mayıs’ta yeni yollar keşfediyor. Aşka giden yolun o kadar da basit olmadığını anladığın noktadasın. Bu konuda çok yol aldın, tecrübe biriktirdin. Ancak henüz istediğin yere varamadın. Daha birçok şey hakkında birikime ihtiyaç duyuyorsun. Hedeflerin büyüdü ve yenilendi. Gücünün farkına varıyor, kendini bu yolda yeniden ve en iyi şekilde keşfediyorsun. Aşksız yaşaman imkansız, ancak emin olmadığın aşk ile yaşamak senin için daha imkansız.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Aslan Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. İbrahim dedi ki:

    Herşey bu kadar mı net anlatılır şaşırdım tebrik ederim teşekkür ler aynen yorum daki gibi hayatm☺

  2. Gamze dedi ki:

    Ne düşünüyorsam yazıya dökülmüş sanki! Her ay takip ediyorum. Sahiden tamamıyla uyumlu yorumlar

Sayfa başına git