Aslan Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 44.221 kez okundu.

ASLAN Burcu Mayıs 2017 tarihinde değişimin kapısını aralıyor. İnanılmaz derecede hırslısın. Bundan sonra hayatına tümüyle kendin yön vermek isteyebilirsin. Çok çalışıp sadece kendini ödüllendirmek üzere bir yola çıkıyorsun. Lider ruhunla yapamayacağın iş yok gibi. Bozulan ilişkileri toparlama gibi bir çabaya sahip değilsin. Özel hayatında inceldiği yerden kopsun tavrın herkesi şaşırtıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri sana güç veriyor. Bu tarihten itibaren oyunun kurallarını koyan taraf sen oluyorsun. Şartlarını kabul etmeyeni hayatında barındırmıyorsun. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri sana yaşam enerjisi ile birlikte geliyor. Bu enerjiyi en doğru şekilde kullandığında varacağın noktayı sen bile hayal edemezsin.

Aslan Burcu Mayıs 2017 Aşk

Aslan Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de sessiz ve derinden ilerliyor. Aslına bakarsan sığınacak bir limana ihtiyaç duyuyorsun. Hayatında gerçek anlamda bir aşk olduğu söylenemez. Var olan sorunların üzerine gitmiyor, büyütmüyorsun. Bu da bir şeylerin içinde tükendiği anlamına geliyor. İleride ne olur bilinmez, ancak uğraşmaktan ve konuşmaktan yorulduğun bir gerçek. Bekar olan Alan Burcu bu hafta gireceği ortamlarda yeni heyecanlar duysa da aradığını bulamıyor.

Aslan Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Aslan Burcu aile ve ilişkilerine huzur hakim oluyor. Çoğu şeyi görmezden geliyorsun. Bazı konuların, özellikle de geçmişin konuşmakla düzelmeyeceğinin farkındasın. Kopacak olan fırtınaları önceden belirleyip, yaşanabilecek huzursuzluklara karşı akılcı bir yol tercih ederek ortamdan uzaklaşıyorsun. Hayatında saklı gizli hiçbir şey yok. Tamamıyla netsin ve herkesin aynı şeffaflıkta olmasını bekliyorsun.

Aslan Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde daha iyi. Giderek iyileşen sağlığın tümüyle düşünce yapının değişmesine bağlı. Bu aydan itibaren kendine daha iyi bakıyor, sağlığına zarar veren her şeyi terk ediyorsun. İraden son derece güçlü. Bu sana pozitif şekilde dönüyor. Strese ve stres yaratan insanlara karşı mesafeni koruyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Aslan Burcu Mayıs 2017 Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sibel dedi ki:

    Merhaba ben aslan burcuyum ama yukselenemi bilmiyorum bu durumda haftalik veya günlük baktığım zaman burcuma tersi çıkıyor ne yapmam lazım

Sayfa başına git