Aslan Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 24.613 kez okundu.

ASLAN Burcu aşk ve evlilik hayatı Nisan 2017 tarihinde beklentilerini sorguluyor. Size vaat edilenler ve yerine getirilmeyen sözler canınızı sıkıyor. Hayata farklı bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız fedakarlıklar nedeniyle yaşayamadığınız şeyler gözünüzde büyüyebilir. Aşk adına elinizden geleni yaptığınızı düşünerek, aşktan çok işinize yoğunlaşabilirsiniz. Bu aydan itibaren sizin değer verdikleriniz yerine, size değer verenleri daha çok önemseyebilirsiniz.

ASLAN Burcu aşk hayatı 2017 Nisan ayıyla birlikte değişebilir. Ya hep ya hiç diyebilirsiniz. Layık olduğunuz duyguları elde etmek adına hareket edebilir, hak edene hak ettiğini tam olarak verebilirsiniz. Sabrınız taşmış durumda. Kendinizden ödün vermiyor, duygularınızı hiçe sayanları bir bir hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Evlilikler bu dönemde önemli tartışmalara sebep olabilecek ortamlara girebilirler. Yakın akraba ve çevrenin de içinde bulunacağı gündem maddeleri ilişkinizi yaralayabilir. Haklı olduğunuz konularda sonuna kadar gitmek isteyebilir, aceleci davranabilirsiniz. Bu durum size biraz zarar verebilir. Olaylara objektif yaklaşmayı ve sakin kalmayı denemelisiniz.

ASLAN Burcu aşk uyumunda İkizler Burcu ile muhteşem bir birliktelik söz konusu. Efsanevi, kıskanılan, tutku dolu bir yaşantıyı ancak İkizler Burcu ile sürdürebilirsiniz. Koç Burcu ve Boğa Burcu ile ortalama heyecanlı bir hayat elde edebilirsiniz. Başak, Oğlak, Balık Burçları ile ne hayatta ne de aşkta anlaşamazsınız. Kova Burcu ile asla evlenmemelisiniz. Çünkü ne o sizi, ne de siz onu anlayamazsınız.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git