Aslan Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 27.075 kez okundu.

ASLAN Burcu Nisan 2017 tarihinde yaşam felsefenizi tümüyle değiştirebilirsiniz. Artık değer verdikleriniz ve içinize hapsettikleriniz kesinleşti. Kararlarınızda oldukça katısınız. Attığınız adımların geri dönüşü yok. Yeterince müsamaha gösterdiğiniz konulara daha fazla tahammül etmek istemeyebilirsiniz. Bazı insanlara elinizi verince kolunuzu istiyorlar. Ve her istediklerini yapmak zorundaymışsınız gibi davranıyorlar. Bu sizi son derece rahatsız ediyor. Sonunda oluyor. Siz değişiyorsunuz, sizinle birlikte durumlar da değişiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri Aslan Burcu’nun sabrını sınıyor. Ne kadar olumsuzluk varsa bu dönemde karşınıza çıkabilir. Ama siz tecrübenizle bunların da altında kalkıyorsunuz. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri sizi yeni bir hukuk sürecine sürükleyebilir. Uzun süredir sıkıntı yaptığınız bir durum bu sayede çözüme kavuşabilir. Eğer hukuk süreci yaşanmazsa, belirsiz bir konu netlik kazanabilir.

Aslan Burcu Nisan 2017 Aşk

Aslan Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile daha gerçekçi. Hayallerden uzak, tamamen mantıkla hareket edilen bir dönem. Mücadeleci ruhunuzu tümüyle ortaya koyuyorsunuz. İstemediğiniz yaşam standartlarından kurtulmak istercesine savaşabilirsiniz. Sanki görevinizmiş gibi üzerinize yıkılanlar altında kalıp ezilmek yerine, kesip atmayı tercih edebilirsiniz. Duygular konusunda yorulduğunuzu yoğun şekilde hissedeceğiniz bu ay şaşırtıcı şekilde değişiyorsunuz. Sizi yönetmek isteyenler, faydalanmaya çalışanlar ve hislerinizle oynayanlar yok artık hayatınızda.

Aslan Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 tarihinde Aslan Burcu aile ve ilişkilerine ağırlık verdiği bir döneme adım atıyor. Anne, baba, kardeş, kuzen, çocuk gibi figürler, bu tarihte başrolde. Değer yargılarınız tümüyle değişebilir. Aşkın önüne geçen yoğun duygular sizi daha fazla mutlu edecek tarzda. Tek bir kişiye verdiğiniz o eşsiz duyguyu evrene yaymak için hazırsınız. Bir taraftan sevdiklerinize sitemkar sözler sarf edebilirsiniz. Geçtiğiniz süreç içinde aramayanlar, özledikleriniz ve kırıldıklarınız var. Bu ay sonuna doğru, önümüzdeki ay için seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz sevdiklerinizi görmek için heyecan duyabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2017 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde iyileşiyor. Yakın zamanda herhangi bir rahatsızlık, kaza veya düşme gibi şeyler yaşadıysanız, bu ay tümüyle iyileşiyorsunuz. Nisan ayı sizi her anlamda kendinize getiriyor. Hem düşünsel, hem fiziksel anlamda zinde ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Sporu, diyeti, sağlıklı beslenmeyi ve psikolojiyi önemsiyorsunuz. Sağlıkla ilgili öz verili davranışlarınız ruhunuza ve bedeninize en iyi şekilde yansıyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git