Aslan Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 11.310 kez okundu.

ASLAN Burcu Ocak 2017 tarihinin ilk günlerinde devam eden Merkür Gerilemesi ile ruh halindeki karmaşıklığa anlam veremeyebilir. 10 Ocak 2017 tarihinde Merkür Gerilemesini tamamlıyor. Ardından gelen 12 Ocak Dolunay etkileri size, baskı altındaymışsınız gibi hissettirebilir. Aslan Burcu iş hayatı Ocak 2017’de artan temposu ile güzel kazançlar getiriyor. Olayları büyütmeden, çözüm odaklı yaklaşıyorsunuz. Her şartta ve koşulda kariyerinize ayrı önem vermeye çalışıyorsunuz. 28 Ocak Yeniay etkileri, aşırı hırs ve istek şeklinde ortaya çıkabilir. İş hayatınızda zorlanmıyorsunuz. Özel hayatınızda ise, hallolması gereken süreçlerin bir an önce sonuçlanması için harekete geçebilirsiniz.

Aslan Burcu Ocak 2017’de aşk hayatını geri planda tutmaya devam ediyor. Şartlarınız yerine gelmediği taktirde aşka kendinizi teslim etmeyi düşünmüyorsunuz. Kendi dünyanız, sosyal paylaşımlar, varsa çocuklar ve arkadaşlar daha ön planda. Partneri olanlar zamanla şartların olgunlaştığına şahit oluyor. Çok yakın zamanda istediğiniz aşk hayatına sahip olabileceksiniz. Yalnız aslan burcu, başlayacağı ilişkisinde mantığını devreye sokuyor. Aldatılmaktan, yalandan, acı çekmekten hoşlanmayan aslanlar, risk almak istemiyor. Ocak 2017’de aşk, bazı aslanlara şans tanırken, bazılarına sadece göz kırpabilir.

Ocak 2017 Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde kafası karışık. Belli bir süre neye karar vereceğinizi kestiremeyebilirsiniz. Uzak kaldığınız yakın çevrenizin konuşmaları zaman zaman kulağınıza gelebilir. Siz tüm bunları düşünmek yerine, ailenize ve işinize odaklanmış durumdasınız. Açıkçası pek taktığınız söylenemez. Aslan Burcu Ocak 2017 ile birlikte hayata daha olumlu ve farklı yönden bakıyor. Başkalarının göremeği ayrıntılar gözünüzden kaçmıyor. Kişiliğiniz olumlu yönde değişiyor. Arkadaşlarınız tarafından daha çok aranılan isim oluyorsunuz.

Ocak 2017 Aslan Burcu sağlığında pek sorun yaşanmıyor. Alerji, astım ve buna bağlı olarak gelişen soğuk algınlığına dikkat edilmeli. Mideyle ilgili yaşanabilecek rahatsızlıklar da söz konusu olabileceğinden, yağlı ve baharatlı yiyeceklerden kaçınmalısınız. Bu ay fiziğe daha fazla önem verebilirsiniz. Ruhsal açıdan son derece sağlıklı ve aktifsiniz. Artarak devam eden yoğun çalışma süreci içinde mutlaka kendinize ve dinlenmeye zaman ayırmalısınız.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git