Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 14.511 kez okundu.

ASLAN Burcu Ocak 2018 tarihinde kafanı boşaltıyorsun. Hayatına yeni bir yön vermek isteyebilir, tüm eski düşünceleri çöpe atabilirsin. İnsanlara ve çevrene olan güvenin azalırken kendine olan güvein artıyor. Tek başına ayakta durabilecek bir yapıya sahipsin. Şimdi mümkün olmasa da ileriye yönelik çok büyük hayallerin var. Ve azimle devam edersen başaramayacağın şey yok. Fikirlerin ve heveslerin seni bambaşka yerlere taşıyabilir. Aslan Burcu aşk hayatı Ocak 2018’le birlikte değişebilir. Eskisi gibi kafaya takmadığın şeylerden bir çırpıda kurtulabilirsin.Tam manasıyla sevmediğin birisiyle birlikteysen ayrılık kaçınılmaz görünüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri ile bir iç sorgulama başlıyor. Hayatı, isteklerini, yaşadıklarını ve aslında yaşamak istediklerini kıyaslıyorsun. Bu düşünceler neticesinde alacağın yeni kararlar atacağın adımları belirliyor. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri ile belli konuların sınırları belirleniyor. Aşk hayatına yönelik bu durum şaşırtıcı şeyler içeriyor.

Aslan Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Ocak 2018’de devam eden ilişkiler açısından son derece önemli. Yaşadığın deneyimler ve değişen isteklerin seni farklı şekilde yönlendirebilir. Partnerini eskisi gibi sevmiyorsan ipin ucunu bırakabilirsin. Topu tamamen karşı tarafa atarak biraz da onun çabasını görmek isteyebilirsin. Sonuç her ne olursa olsun neticelerine katlanmaya hazırsın. Öz güvenin oldukça yüksek. Kararlısın ve kendini bulma yolunda ilerliyorsun. Evliliklerde eşler arasında ayın belli dönemlerinde ufak sorunlar yaşansa da büyük oranda uyum söz konusu.

Aslan Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde uzak duruş sergileniyor. Eskisi gibi olmadığın kesin. Verilen fazla değerin bir işe yaramadığını düşünüyor, herkesin bu yeni insana uyum sağlamak zorunda olduğunu ifade ediyorsun. Bu ay ortasında yolunu ayırman ve yakınında olması gerekenlere net şekilde karar vereceksin. Dışarıdan gelen çatlak seslere kulağını tıkadın. Uğraşların, fikirlerin ve çaba sarf ettiğin işlere önem veriyorsun. Sana destek olanlarla yola devam edeceksin.

Aslan Burcu Ocak 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Ocak 2018’de iyi ama risk her zaman var. Özellikle astım ve kalp hastalarının bu ayı daha fazla önemsemesi gerekiyor. Üzerinde hissettiğin baskı ve yoğunlaşan hayat temposu seni biraz zorlayabilir. Yaptığın egzersizler üzerindeki olumsuz etkileri azaltmakta son derece yarar sağlıyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git