Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
17.234
Aslan Burcu Şubat 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Şubat 2018 ile birlikte yeni bir döneme adım atıyorsun. Bu ay hayatın büyük anlamda değişebilir. Yaşanacak yeniliklere özellikle duygusal yönden adapte olmakta zorlanabilirsin. Yeni iş, yeni çevre, yeni aşk veya buna benzer değişimler senin için hiç kolay olmayan şeyler. Her ne kadar özgür ve cesur olursan ol bazı alışkanlıklarından vazgeçmek, pes etmek sana imkansız geliyor. Alacağın büyük bir kararı değer verdiğin insanla birlikte farklı şekillerde ele alabilirsin. Varacağın noktada esas olan şey senin ne derece mutlu olacağın ve hayallerine ne kadar yaklaştığın olmalı.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri güzel gelişmeleri beraberinde getiriyor. Yeni sürece alışıyor aklında olan bir projeyi hayata geçirmek için kolları sıvıyorsun. Bu dönem her anlamda zor geçerken yeniay sana iyi şans enerjileri veriyor. Sevdiğin insanla geçireceğin özel vakitler de bu zamana denk geliyor.

Aslan Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu Şubat 2018 aşk hayatı, başka bir boyut kazanıyor. Aşkta level atlıyorsun diyebiliriz. Duyguların daha derin ve etkili. Ne hissettiğini karşı tarafa hiç konuşmadan hissettirebilecek niteliktesin. İlişkin varsa iyi yönde yol alacaksın. Evliysen karşılıklı güven ve saygı artıyor. Bu ay daha çekici ve renklisin. Aşkı biraz daha ağırdan alarak istediğin yere ulaşabilirsin. Bekarsan yeni başlangıçlarda acele etmemeye bak. Bu senin daha sağlam adımlar atmana neden olacaktır.

Aslan Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Aslan Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde yakın temaslar yaşanıyor. Uzun zamandır görmediğin aile yakınlarını görme fırsatı buluyorsun. Çevrene karşı daha anlayışlı ve duyarlısın. Bu dönemi biraz daha duygusal geçiriyorsun sevgili Aslan Burcu. Hayatının gidişatı yönünde her ne kadar bazı insanlar kafanı karıştırmak istese de, sen kendi bildiğinden şaşmıyorsun. Karakterine uygun arkadaşlarla birlikte keyifli sohbetlerde yer alacak, ortak noktalarda mutlu olacaksın.

Aslan Burcu Şubat 2018 Sağlık

Aslan Burcu Şubat 2018’de sağlığı biraz hassas görünüyor. Hem bedensel hem de ruhsal olarak zayıf düşebilirsin. Egzersizlerini ve beslenmeni daha fazla önemsemelisin. Negatif etki eden insanlardan ve olaylardan uzak durman da son derece mühim. Boyun, bel ve sırt ağrıların artabilir. Uykusuzluktan dolayı yorgunluk belirtilerine sahip olabilirsin. Çalışma hayatını düzen sokmalısın.