Balık Burcu 2017 Aşk Yorumu

19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 20.151 kez okundu.

Balık Burcu 2017 yılı aşk hayatı, fazlasıyla değişim içinde. Daha önce hiç bulunmadığınız ortamlarda yer alabilirsiniz. Duygularınız sürekli değişiyor ve gelişiyor. Yılın ikinci yarısında balık burcu yalnızlıkları son bulabilir. Aşık balıklar bu yıl daha cesurlar. Aşk itirafları, teklifler ve sonrasında gelişen ilişkiler bunun ispatı niteliğinde. Evli balıkların ilişkisinde zaman zaman yaşanan sorunlar, ilişkinin gidişatı açısından büyütülmemeli. Gizli ilişkiler ve eski aşkların da gün yüzüne çıkabileceği bu yıl dikkatli olunmalı.

Balık Burcu Ocak 2017 aşk hayatı hareketli. Birlikteliği olan bazı balıklar 12 Ocak dolunay etkileri ile, ilişkideki olumsuzlukları ön plana çıkarabilir. Arkadaş ortamlarından keyif alıyor, stresinizi bu gibi ortamlarda atıyorsunuz. 28 Ocak 2017 yeniay size, yüksek ve dengeli bir enerji veriyor. İlişkilerinizde değişim gerektiren noktaları keşfederek ilerleyebilirsiniz.

Balık Burcu Şubat 2017 ile birlikte sevildiğini hissetmek ve duymak istiyor. Partneri olan ve ilişkisinde istediklerini bulamayan balıklar, 11 Şubat parçalı ay tutulması ile ilişkiye nokta koyabilirler. 26 Şubat yeniay zamanı özel hayatınıza tutku ve istek hakim. Farklı ortamlarda heyecan verici zamanlar geçirebilirsiniz.

Mart 2017 Balık Burcu için mücadele anlamına geliyor. Aile ilişkileri konusunda zorluklar beliriyor. 12 Mart dolunayla birlikte açığa çıkabilecek fikir ayrılıkları söz konusu. Kabul ettirmek istediğiniz şeyleri 28 Mart yeniay tarihine kadar kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu Nisan 2017 ile daha keyifli. Dış görünüm konusunda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. 11 Nisan dolunay zamanı sizi kötü hissettirebilir. İçine gireceğiniz olumsuz duygularla, kendinizdeki eksikliklere kafanızı takmanız olası görünüyor. Yapacağınız fiziksel değişimleri 26 Nisan yeniay tarihinden önce yapmamalısınız. Mümkünse Mayıs ayından sonraya bırakın.

Balık Burcu Mayıs 2017 tarihinde vaktinin çoğunu ailesi ve akrabalarla geçirebilir. Gündeme, yerleşimle ilgili değişiklikler gelebilir. Alım-satım, taşınma, yerleşme, mal paylaşımı ve tadilat konularından birini yaşayabilirsiniz. 10 Mayıs 2017 dolunay ve 25 Mayıs yeniay size güzel etkiler getiriyor. İlişkilerinize büyük oranda denge geliyor.

Balık Burcu Haziran 2017 tarihinde enerjisini aşk hayatına yönlendiriyor. 9 Haziran dolunay zamanı özel ilişkide alınganlık söz konusu. Bu tarih civarında spora yönelebilir, değişik faaliyetler içine girebilirsiniz. 24 Haziran yeniay aile, yuva konumunuzda bazı problemleri yüzeye çıkarabilir. Bu zamanda yönlendirme konusunda dikkatli olunmalı.

Balık Burcu Temmuz 2017 tarihinde daha öne bulunmadığı ortamlarda yer alıyor. Aşk yüzünüze gülüyor. Yeni ilişkiler, evlilikler, nişan ve söz gibi oluşumlar hız kazanıyor.

7 Ağustos dolunay zamanı hislerinizden daha eminsiniz ve cesur adımlar atabilirsiniz. Alacağınız yeni teklifler, güzel yakınlaşmalar ve uzun soluklu ilişkiler mevcut. 21 Ağustos yeniayda sürprizler açık olmalısınız. İsteme, söz kesme, aile toplantıları gibi durumlar yaşanabilir.

Ekim 2017 Balık Burcu için biraz risk oluşturuyor. Geçmişte yarım kalan bir hesaplaşma 6 Eylül dolunay tarihinde karşınıza çıkabilir. Bunun yanı sıra gizli ilişkisi olanlar, yasak aşk yaşayan balıklar da dikkatli olmalı. 19 Ekim yeniay zamanı belirsizlikler konuşuluyor. Halledilmesi gereken önemli meseleler için gerekli görüşmeler yapılıyor.

Balık Burcu Kasım 2017 tarihinde dargınlıklara son verme çabasında. 4 Kasım dolunay, sorunların üzerine gitmek için pek uygun sayılmaz. Durumların unutulması ve kırgınlıkların son bulması için 18 Kasım yeniay tarihi daha elverişli.

Balık Burcu Aralık 2017’de ilgisini sosyal çevre ve ilişkilerine kaydırıyor. 3 Aralık dolunayda aileniz konusunda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Önemli olaylarda destek bulamadığınızı düşünebilirsiniz. İlginizin çevreye yönelmesinin sebebi bu olabilir. 18 Kasım yeniay, ilişkilerde önemli gelişmeler ve sürpriz fırsatlar içeriyor.

Beklemediğiniz bir anda, arzuladığınız o insanla karşılaşabilirsiniz. Bu tarihten sonra eğlenceye, yakınlaşmaya ve heyecan duymaya daha yatkınsınız. Duygularınızı bir kenara bırakmak yerine, olayları akışına bırakabilirsiniz. Balık Burcu 2018 yılı öncesi ilişkileri için elinden geleni yapıyor. Olduğu kadar, olmadığı kader diyerek yoluna devam ediyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git