Balık Burcu 2017 Yorumu

18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 34.315 kez okundu.

Balık Burcu 2017 senesinde kariyerine odaklı. Bu yıl kendi kaynaklarınız dışındaki kaynakları iyi değerlendiriyorsunuz. Maddiyat üzerine alınan kararlarda oldukça rahatsınız. Kariyerinizde geçen yılki şansınız bu yıl da devam ediyor. Geliriniz ile ilgili artış gözleniyor. Hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Kariyerinizdeki yükseliş, tamamen alacağınız kararlar ve atacağınız adımlara bağlı. Balık burcu 2017 yılında iş hayatından, eskiye oranla daha az keyif alabilir. Bu nedenle riskli işlerden kaçınmalısınız. Karşınıza zorlu projeler çıktığında geri adım atabilir, bazı işleri yapmak istemeyebilirsiniz. Balık burcu ilişkileri 2017 yılında kalabalık ve samimi. Farklı çevrelerden, beklenmedik insanlarla ilişkiler söz konusu. Evli balıklar partnerlerini ihmal ettiklerini düşünecekleri zamanlar geçiriyor. Bunu telafi yoluna giderek sonrasında keyiflenebilirsiniz. Balık burcu 2017 aşk hayatında daha fazla zorluk belirse de, büyük oranda denge sağlamayı başarıyor. Yılın ilk yarısında özel hayat daha sakin iken, 2. yarısında canlanıyor. Bekar balık burcu 2017 yılı içinde, yaz aylarında özel ve geleceğe dayalı bir ilişkiye başlayabilir. Balık burcu arkadaş ve akrabalık ilişkileri konusunda 2017 yılında daha dikkatli olmalı. Dedikodu, çarpıtma, sırların ifşa olması ve güvensizlik yaratabilecek durumlar mevcut. Balık burcu bu yıl eğitimine ayrı bir özen gösteriyor. Akademik konulara yönelebilirsiniz. Balık burcu sağlığı 2017 yılında belli hassaslıklar yaşasa da genel olarak iyi seyrediyor.

Balık Burcu 2017 Aşk ve İlişkiler

Balık Burcu 2017 yılı aşk hayatı, fazlasıyla değişim içinde. Daha önce hiç bulunmadığınız ortamlarda yer alabilirsiniz. Duygularınız sürekli değişiyor ve gelişiyor. Yılın ikinci yarısında balık burcu yalnızlıkları son bulabilir. Aşık balıklar bu yıl daha cesurlar. Aşk itirafları, teklifler ve sonrasında gelişen ilişkiler bunun ispatı niteliğinde. Evli balıkların ilişkisinde zaman zaman yaşanan sorunlar, ilişkinin gidişatı açısından büyütülmemeli. Gizli ilişkiler ve eski aşkların da gün yüzüne çıkabileceği bu yıl dikkatli olunmalı. Balık Burcu Ocak 2017 aşk hayatı hareketli. Birlikteliği olan bazı balıklar 12 Ocak dolunay etkileri ile, ilişkideki olumsuzlukları ön plana çıkarabilir. Balık Burcu Şubat 2017 ile birlikte sevildiğini hissetmek ve duymak istiyor. Partneri olan ve ilişkisinde istediklerini bulamayan balıklar, 11 Şubat parçalı ay tutulması ile ilişkiye nokta koyabilirler. 12 Mart dolunayla birlikte açığa çıkabilecek fikir ayrılıkları söz konusu. Kabul ettirmek istediğiniz şeyleri 28 Mart yeniay tarihine kadar kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Balık Burcu Nisan 2017 ile daha keyifli. Dış görünüm konusunda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Balık Burcu Mayıs 2017 tarihinde vaktinin çoğunu ailesi ve akrabalarla geçirebilir. Gündeme, yerleşimle ilgili değişiklikler gelebilir. Balık Burcu Haziran 2017 tarihinde enerjisini aşk hayatına yönlendiriyor. 9 Haziran dolunay zamanı özel ilişkide alınganlık söz konusu. Balık Burcu Temmuz 2017 tarihinde daha öne bulunmadığı ortamlarda yer alıyor. Aşk yüzünüze gülüyor. 7 Ağustos dolunay zamanı hislerinizden daha eminsiniz ve cesur adımlar atabilirsiniz. Alacağınız yeni teklifler, güzel yakınlaşmalar ve uzun soluklu ilişkiler mevcut. Ekim 2017 Balık Burcu için biraz risk oluşturuyor. Geçmişte yarım kalan bir hesaplaşma 6 Eylül dolunay tarihinde karşınıza çıkabilir. Balık Burcu Kasım 2017 tarihinde dargınlıklara son verme çabasında. Balık Burcu Aralık 2017’de ilgisini sosyal çevre ve ilişkilerine kaydırıyor. 3 Aralık dolunayda aileniz konusunda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Balık Burcu 2017 Para ve Kariyer

Balık burcu 2017 yılı iş, para, kariyer alanında Jüpiter’in desteğini arkasına alıyor. Bu yıl maddi olanaklarınızı artırmak için kredi çekebilir, önemli bir borcun altına girebilirsiniz. İşinizle ilgili her tür organizasyonun içinde yer alıyor, kendinizi geliştirebileceğiniz insanlarla ilerlemek istiyorsunuz. Zorluklar sizi daha da hırslandırıyor. Balık Burcu 2017 kariyer alanında, alabileceği riskli işlerden zararla ayrılabilir. Bu nedenle emin oldukları işlere yönelmeleri daha doğru olacaktır. 11 Şubat parçalı ay tutulması balık burcuna önemli maddi kazançlar sağlayabilir. Aynı zamanda beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. 12 Mart dolunay tarihinde işinizle ilgili duygusal kararlar vermemelisiniz. 28 Mart yeniayda şans sizden yana. 11 Nisan dolunay ve 26 Nisan yeniay etkileri hemen hemen aynı denilebilir. Balık Burcu Mayıs 2017 iş hayatında, hedefleri konusunda daha dikkatli. Balık Burcu Haziran 2017 iş hayatı, yapılabilecek ortak işleri işaret ediyor. Temmuz ayı balık burcu için iyi değerlendirilmesi gereken bir ay. Balık Burcu Ağustos 2017 tarihinde güzel şanslar yakalamaya devam ediyor. 6 Eylül dolunayında bu tür işlere başlanmamalı. Aynı şekilde 20 Eylül yeniay zamanı da pek uygun bir zaman sayılmaz. 3 Aralık Merkür Gerilemeye başlıyor. Aralık 2017 başlarında tüm balık burçları yerinde kalmalı. Hiç bir önemli adım atılmamalı. 10 gün sürecek olan bu durumdan ay ortalarında kurtuluyorsunuz.

Balık Burcu 2017 Sağlık ve Eğitim

Balık Burcu 2017 yılı eğitim hayatı konusunda önemli sayılabilecek kararlar alıyor. Ocak, Şubat ve Mart aylarında kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Dolunay zamanlarını biraz daha önemsemelisiniz. Aile hayatınızla ilgili yaşanan problemlerin derslere yansıması da mümkün. Bunun yanında, öğrenim hayatınızla ilgili gelişmelerden yakınlarınızı habersiz bırakmamalısınız. Nisan, Mayıs ve Haziran ayı ile birlikte eğitiminizde, ortaya güzel sonuçlar çıkıyor. Yabancı kaynaklı eğitimlere yatkın ve şanslısınız. Akademisyen olanları bu yıl büyük başarılar bekliyor. Ekim ayı ile birlikte eğitim hayatınız hız kazanıyor. Yakın çevrenizden ve öğretim üyelerinden göreceğiniz önemli destekler sayesinde iyi yerlere gelebilirsiniz. Balık Burcu Sağlığı 2017 yılı içinde, her tür ruhsal ve fiziksel rahatsızlığa karşı korunmalı. Zorlandığınız zamanlarda duygusal inişler, sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Enerjinizi bazı durumlar için iyi şekilde kullanamayabilirsiniz. Yeniay zamanları sizin için bir fırsat niteliğinde. Kötü alışkanlığı olanlar, yeniay dönemlerinde bu alışkanlıklarından kurtulmak için adım atabilirler. Nisan ve Mayıs aylarında estetik ve güzellik operasyonlarından kaçının. Balık burcu sağlığında bu yıl, dolaşım sistemi, tansiyon, sırt ve bel bölgesine dikkat etmeli. Ayrıca, çevrenizde yaşananları kafanıza takarak sağlığınıza olumsuz etki etmesine izin vermeyin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git