Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
6.112
Balık Burcu 2018 Yaz Yorumu

BALIK Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında motivasyonun daha iyi. Özel hayatın ve duyguların aktif hale geliyor. Kazancına yönelik yeni girişimler yapıyorsun. Eş ve aileden göreceğin maddi manevi destekler imkanlarını artırmaya yönelik. Süren bir davan varsa senden tarafa sonuçlanıyor. Evliysen ve çocuk sahibi olmak istiyorsan bu aylar içinde bu gerçekleşecek. Önemli bir ihtiyacını gidermek için gereken ne varsa yapıyorsun. Bekar Balık Burcu 2018 yaz aylarında aşık olabilir, yeni bir birlikteliğe başlayabilir. Yaz sonunda risk almayı gerektiren bir durumlar karşılaşabilir, risk alabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile keyfin artıyor ve sosyalleşiyorsun. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileri sende merak ettiğin durumları öğrenme isteği yaratıyor. Öğreneceklerin hoşuna gitmeyebilir. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile aile ve çocuklarla ilgili gündem maddeleri oluşuyor. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle gizli yürütülen işler ve ilişkiler ortaya çıkıyor. Yanı sıra yaşanan diğer gerçekleri de öğreniyorsun. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri karar vermen gereken bir durum oluşturuyor. Büyük oranda risk alman gerekiyor.

Balık Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı 2018 yaz ayları içinde koşulları değiştiriyor. Özel hayatına farklı bir penceren bakıyor, hiç yaşanmamış boyutlara ulaşıyorsun. Tam bitti derken yeniden canlanan ilişkiler oluşuyor. Evliliklerde zaman içinde yaşanan anlaşmazlıklar bir tarafın alttan almasıyla son buluyor. İdare eden taraf çoğunlukla sen oluyorsun. Birliktelik yaşayanlar için evlilik kararları beliriyor. Ancak bunun için erken olduğunu düşünen çiftlerin sayısı daha fazla. Alınacak olan kararlar bir süre daha ertlenebilir.

Balık Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Balık Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerindeki kadersel alanlarda yer alıyorsun. İstemediğin bir durumu devam ettirmek zorunda kalacaksın. Kendini adamışlık söz konusu ve bu konuda duygularını pek önemseyemiyorsun. İçinde kopan fırtınaların dışarıdan görünmeyen etkilerini farklı şekilde yansıtabilirsin. Çevrendeki bazı insanları takibe alacak ve gözden geçireceksin. Arkadaşlarından birine duyduğun güvensizlikte yanılmadığını anlayacaksın. İlişkini bitirip bitirmeme noktasında karar alman zor görünüyor.

Balık Burcu Yaz 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında çoğunlukla iyi şekilde ilerliyor. Sıcaklar seni bunaltabilir, isteksizleşebilirsin. Daha fazla dinlenir ve sorunları uzun süreli kafana takmazsan bu yazı rahat geçirebilirsin. Stres yoğunluğun azalmış gibi görünse de, sen her an kendine sorun yaratacak bir şeyler bulabiliyorsun. Bu konuda aman dikkat sevgili Balık Burcu. Gereksiz ve anlamsız sıkıntıya girmemen iyi olur.