Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

26 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 16.963 kez okundu.

BALIK Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatı konumunda en şanslı burçlardan olmaya devam ediyor. Kariyerinizle ilgili planlı gidişatınız başarılı olmanızdaki en büyük sebep. Bu çerçevede etrafınızdaki insanları da özenle seçiyorsunuz. Şartların kötü gidişatı sizi etkilemiyor. Aynı inanç ve azimle yolunuza devam ediyorsunuz. Cesursa ataklarınız yakın çeveniz tarafından övgüyle konuşuluyor. Olumsuz düşüncelere kapıldığınız olmuyor değil. Ama bu durum uzun sürmüyor. Maddi imkanlarınız göz dolduruyor. Birikimleriniz artıyor. Yatırımlarınız konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Yanlış yapmamak için uzun süreli araştırmalar yapıyorsunuz. Çalışma hayatınız belli bir süre için aynı oranda seyrediyor. Bu durumu iyi değerlendirmeli durgun geçecek günleriniz için daha çok birikim yapmalısınız.

Ağustos 2016 Balık Burcu aşk hayatı konumunda çevresi genişliyor. Genişleyen çevre koşulları nedeniyle aşk fırsatları da artıyor. Yeni yüzlerle tanışma imkanı buluyorsunuz. Yaşamınızın her alanı hareketli. Çekim kuvvetiniz yüksek. Görüntünüze son derece önem veriyorsunuz. Bu ay yeni imaj ve şekil denemelerine girişebilirsiniz. Karşı cinsin size karşı koyma oranı çok az. Bekar balıklar kuracakları yeni ilişkilerden büyük keyif alıyorlar. Yeni deneyimlere açıksınız ancak dikkatli olmanızda fayda var. Evli balıkların gözü eşlerinden başkasını görmüyor. Eşinizle aranızdaki bağ kuvvetleniyor. Desteğini sizden esirgemeyen partnerinize gereken karşılığı fazlasıyla veriyorsunuz. Akrabaların gereksiz düşünce ve davranışları sizi etkilemiyor. Onların inadına gitmekten hoşlanır şekilde tutumlar sergileyeceksiniz.

Balık Burcu Ağustos 2016 sağlığı orta seviyede. Ufak tefek sağlık sorunlarıyla yüzleşebilirsiniz. Ancak bu sorunlar sizi pek zorlamıyor. İş ve sosyal hayat nedeniyle enerjiniz düşebilir. Doğru beslenememekten kaynaklanan kilo problemlerine kafayı takabilirsiniz. Spora zaman ayıramamak ta pek istediğiniz bir şey değil. Uykusuz kaldığınız günlerde kendinizi kötü hissederek strese girebilirsiniz. Bu nedenle balık burcu Ağustos ayı 2016 da doğru beslenmeli, iyi uyumalı ve spora zaman ayırmalı diyoruz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. berf dedi ki:

    Egitim konusunda neler bekliyor bizi? Bundan bahsedebilirmisiniz ?

Sayfa başına git