Balık Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

22 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 26.018 kez okundu.

BALIK Burcu Aralık 2016’da kardeş veya kuzenlerle ilgili sorunlardan yakinen etkileniyor. Herhangi bir boşanma, ayrılık sizi de ister istemez üzebilir. Kendi ev, aile ve yuvanızda huzur hakim sürüyor. Zaman zaman ufak sıkıntıların yaşanması, uzun süreçte sizi etkilemeyecek. İş hayatınızda uğraş verdiğiniz işler sonuca ulaşabilir. Bağlantılarınız size olumlu yönde geri dönüş yapıyor. Büyük sorumlulukların altına girmekten çekinmiyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2016 Dolunay etkileri istikrar çizginizi kaydırabilir. 11 ve 19 Aralık arası önemli kararlar almamak en iyisi olacaktır. İkili ilişkilerinizde iletişim de önem kazanıyor. 29 Aralık 2016 Yeniay zamanı ortak yaptığınız bazı işlerde şans sizden yana. Hukuki alanda işi olanlar bu tarihten itibaren olumlu haber bekleyebilirler.

Balık Burcu Aralık 2016 Aşk

Balık Burcu Aralık 2016 aşk hayatı aynı çizgide ilerliyor. Özel hayatınız ay boyunca olumsuzluklardan pek etkilenmiyor. Gizli düşmanlıkların ortaya çıkması ve dedikodunuzun yapılması sizi partnerinize daha fazla bağlıyor. Arkadaş arasında konuşmalarınıza dikkat etmenizi öneririz. Bekar balıklar özel hayatı konusunda son derece rahat. Olsa da olur, olmasa da olur tavırlarında.

Balık Burcu Aralık 2016 Aile

Aralık 2016 Balık Burcu aile ve ilişkileri mercek altında. Sizi zorlayan belirsizliklerden kurtulmak isteyeceksiniz. Enerjinizi sömüren bazı yakınlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kişi ve olaylara bakış açınız bu ay biraz farklı. Ruhsal bakımdan etkileneceğiniz durumlar söz konusu. Ay sonunda aile bireylerinden bazıları ile seyahat etmeniz olası görünüyor. Gideceğiniz yerden dönerken bazı durumlar yön değiştirebilir.

Balık Burcu Aralık 2016 Sağlık

Aralık 2016 Balık Burcu sağlığı özen ve itina istiyor. Bu ay daha fazla vitamine ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolaşım sistemi ve eklemlerle ilgili bazı problemler canınızı sıkabilir. Fiziksel görünüm balık burçları için son derece önemli. Kendinize bakamadığınız günler kötü hissedebilir, isteksiz olabilirsiniz. Aralık ayında ameliyat alacak balıklar, mümkünse tarihi biraz ileri alabilirler.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git