Balık Burcu Eylül 2016 Aşk Yorumu

3 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 8.820 kez okundu.

Balık Burcu Aşk Hayatı 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasıyla birlikte yeni insanlarla tanışıyor. Geçen döneme göre hareketlenen sosyal yaşantınız beraberinde popülaritenizi de artırıyor. Enerjiniz son derece güçlü. İletişim yeteneğinizle bağlarınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Evli olan balıklar eşleriyle yaşayabilecekleri minik pürüzleri pek dert etmiyorlar. Eylül ayı tutulmaları size rahatlık ve uyum sağlıyor.

Balık burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı tanışacakları yeni insanlarla yakınlaşma fırsatı sunuyor. Kuracağınız arkadaşlıklar ve yeni birliktelikler size keyif veriyor. Evli balık burçları eşleriyle oldukça ilgililer. Tek istediğiniz karşılıklı güven ve saygı. Sizin sevginiz her ikinize de yetiyor. Kırıcı değilsiniz ve kırıcı davranışlardan hoşlanmıyorsunuz. Birlikte olduğunuz insandan her konuda anlayış bekliyorsunuz.

Balık Burcu Eylül ayı ile birlikte isteklerinin karşılık bulacağı bir sürece adım atıyor. Çekiciliğiniz en üst seviyede. İlişkiyi yöneten taraf ağırlıklı olarak sizsiniz. Üstünüzdeki olumlu enerji, ilişkinize de olumlu yönde etki ediyor. Olayları mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size daha az zarar veriyor. Başkalarının özel ilişkilerine karışmadığınız gibi artık kendi ilişkinize de başkalarının karışmasına izin vermiyorsunuz.

Balık Burcu Aylık Aşk Yorumu değerlendirmesinde gördüğümüz şey güçlü enerjinizle yaşamınıza istediğiniz şekilde yön verebildiğinizdir. İşleriniz düzeliyor ve çevreniz genişliyor. Eski dostluklarınızı tekrar kazanıyorsunuz. Sorunlarla baş edebilme yöntemlerinizi giderek geliştiriyorsunuz ve yaşam kalitenizi bu doğrultuda yükseltiyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git