Balık Burcu Eylül 2016 Yorumu

23 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 24.133 kez okundu.

BALIK Burcu Eylül 2016 ile birlikte gerileyen işlerini toparlıyor. Başarı dolu bir Eylül sizi bekliyor. İş hayatınız konusunda genel olarak başarılı bir yıl geçiriyorsunuz. Ufak tefek sıkıntılar dışında önemli bir sorun belirmiyor. Bu ay içinde de kariyerinizde yükselişe geçiyorsunuz. Endişelendiğiniz işleriniz de dahil tüm işlerinizi başarıyla tamamlıyorsunuz. Nasılsa işler yolunda ilerliyor diye işleri askıya almamaya özen gösterin. Zira malum rakipler yolunuzu gözlüyor. Bu arada yeni projeler ve sonrasında elde edeceğiniz gelirler size yatırım yapma imkanı sağlıyor.

Güneş Tutulması Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

Balık Burcu 1 Eylül 2016 Güneş Tutulması ile iş hayatında hırslanıyor ve yükselişe geçiyor. Rakiplerinizi bir bir şutluyorsunuz. 16 Eylül 2016 Ay Tutulması sonrası ise duygularınızda karmaşıklık söz konusu. Özel hayatınız konusunda temkinli olmalısınız.

Balık Burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı

Balık Burcu Eylül 2016 aşk hayatı kararsızlıklar yaşıyor. Evli balıklar bu süreçte evliliklerini önemsemeliler. Partnerinizle iletişim kopuklukları yaşanabilir. Bu da soğumalara ve uzaklaşmalara neden olabilir. Aşk hayatınızın heyecan kazanmasını sağlayacak oluşumlar şart gibi görünüyor. Eğer bunu siz yapmazsanız yapacak birileri olacaktır. İyi düşünüp karar vermelisiniz. Bekar balıklar birkaç aşk arasında kararsız kalıyor. Bu karasızlığın uzun sürdüğünü düşünürsek yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebileceğini söyleyebiliriz. Yani 3-5 aşk derken aşksız kalabilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2016 Aile

2016 Eylül Balık Burcu aile ve ilişkileri başarılarıyla eş değerde ilerliyor. Artan işlerinizle birlikte çevreniz oldukça genişledi. Bunun güzelliklerini yaşarken sıkıntılarını da çekiyorsunuz. Densiz insanlar dengenizi bozabiliyor ve sizi bu gibi zamanlarda içinize kapanabiliyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın sağlam temeller üzerine kurulu olması için hayatınıza giren herkese hemen güvenmemelisiniz. Akrabalık ilişkileriniz özel hayatınız konusunda sizi zorlayabilir. Aşk hayatınız iyi gitmediği zamanlarda burnunu sokanlar mutlaka olacaktır.

Balık Burcu Eylül 2016 Sağlık

Balık Burcu 2016 Eylül ayı sağlığı önemsiz sıkıntılar yaşayabilir. İdrar yolları enfeksiyonu atlatabilirsiniz. Değişen hava koşullarına uyum sağlamakta zorlanan bir bünyeye sahipsiniz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git