Balık Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

30 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 7.872 kez okundu.

BALIK Burcu aşk hayatı Eylül 2017’de Venüs’ün karşıt burcunda ilerlemesiyle birlikte inişli çıkışlı bir döneme adım atıyor. Hayalindeki insan karşına çıkmış olabilir veya bu ay içinde çıkabilir. Ancak bazı şeyler böylesi bir aşka engel olabilecek koşulları beraberinde oluşturabilir. Özellikle ilişkin varsa veya evliysen dikkatli olmalısın. Dengeyi, uyumu ve aşkı bulmakla, bulduğuna pişman olmak arası duygular yaşıyorsun.

Eylül 2017 BALIK Burcu aşk hayatında farklı gelişmeler yaşanması söz konusu. Kararsız kalacağın birçok şeyle karşı karşıya kalıyorsun. Geçmiş deneyimlere dayanarak bugün aşk yaşamak ne kadar doğru? Duygularına şartlara göre şekil verdiğinde şimdi olmasa bile ilerleyen zamanalarda acı çekme ihtimalin var oluyor. Bunun yerine samimi olmayı ve kalbinin sesini dinlemeyi dene. Ya memnun olmadığın durumları değiştirmeli, ya da katlanmak zorunda olup da değiştiremediklerin niteliğinde hareket et. Diğer türlü üzülen hep sen olursun.

BALIK Burcu aşk hayatı 2017 Eylül ayında partneri olmayanlar için son derece heyecan verici. Yeni, zorlu, baştan çıkarıcı bir aşkla hayatının yön değiştirmesi olasılığı çok yüksek. Kendini ve nerede olduğunu sana unutturacak, bildiklerini en baştan öğretecek biriyle tanışabilirsin.

Burcunuzun aylık yorumunu okumak için tıklayın ▶ Balık Burcu Eylül 2017 Yorumu

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git