Kadınlar Duysun

Balık Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

24.10.2017
9.616
Balık Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

BALIK Burcu aşk hayatını Kasım 2017 tarihinde toparlıyor. Daha eğlenceli konuların içinde yer alıyorsun. Hayallerinin ruhuna verdiği sıkıntıyı ve anlamsız bir takım düşünceleri büyük oranda terk edeceksin. Evliysen sevdiğin insanla birlikte farklı etkinliklerde yer alabilirsin. Bu ay aşkın olmasa da sevilmenin tadına varıyorsun. İlişkiler konusunda kendini pek iyi bulmuyorsun. O nedenle yanlış anlamaya meyillisin ve çabuk kırılıyorsun. Yeni başlayan biri ilişki içindeysen bu yönde dikkatli davranmak zorunda hissedebilirsin. Anlaşılır olmak yerine anlamayı denemelisin.

Kasım 2017’de BALIK Burcu aşk hayatını önemli ölçüde dengeliyor. Özel hayatınla ilgili ciddi anlamda karar vermen gereken şeyler olduğunun farkındasın. Bazı günler duygusallığına yenilebilirsin. Özellikle Kasım 2017 dolunay ve yeniay tarihlerini dikkate almalısın. Bekar Balık Burcu bu ay büyük bir aşkın içine düşebilirsin. Seni senden çok sevdiğine inandığın biri karşına çıkıp hayatını değiştirebilir. Aile bireylerinin de devreye gireceği bu durum ciddiyete doğru gidebilir.

BALIK Burcu aşk hayatında Kasım 2017 son derece renkli ve heyecanlı geçiyor. Yakın zamanda aşık olduğun veya olacağın biriyle ilgili ciddi düşünebilirsin. Burcun, kalbinin ritminin değişeceğini söylüyor. Ruhunu ve kalbini zapt etmen zor görünüyor. Ay ortasından sonra bir karar vermen gerekebilir. Ve vereceğin bu karar aşk hayatına ciddi anlamda yön verebilir.

Balık Burcu Kasım 2017 Yorumu

Balık Burcu Kasım 2017 Yorumu

BALIK Burcu Kasım 2017 tarihinde eğitime ve kazanca odaklı. Gönül meselelerini kısa süreli de olsa bir kenara bırakma ve dinlenme kararı alıyorsun. Yeni yapılacak olan iş görüşmeleri varsa olumlu şekilde sonuçlanıyor.
Devamı için tıklayın