Balık Burcu Kış Yorumu

15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 17.107 kez okundu.

BALIK burcu 2016 – 2017 kış aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında şans yakalamaya devam ediyor. Alacağınız önemli kararlar bu dönemde sizi kısa sürede zirveye taşıyacak. Üzerinizdeki baskıları atıyorsunuz. Belirsizlikler birer birer netleşiyor. İş ortamınızda büyük değişimler söz konusu. Kariyerinizin iyileşmesine yardımcı olabilecek insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Deneyimleriniz sayesinde pozitif girişimlerde bulunuyor, ivmenizi bir kademe daha yükseltiyorsunuz.

Balık Burcu Aralık 2016’da çevresiyle uyum içinde. Duygularınızla mantığınızı aynı oranda kullanıyorsunuz. İşleriniz o kadar yoğun ki, kaçırdığınız fırsatlara üzülemeyeceksiniz. Başarınız kıskandıracak derecede. Bazı art niyetliler çevrenizde dolaşıp size zarar vermek isteyebilir. Bu ay acele kararlar almamaya çalışın. Sabırlı davranıp doğru adımlar attığınızda kazancınız katlanacaktır. İş hayatında hak ettiği değeri görmediğini düşünenler için güzel iş fırsatları söz konusu. İş değiştirmek isteyenler Aralık ayından bunu gerçekleştirebilirler. Balık burcu aşk hayatı Aralık ayı boyunca olumlu yönde şekil alıyor. Partneri olmayan balıklar girecekleri iş veya eğitim ortamlarında yeni aşkla karşılaşabilirler.

Balık Burcu Ocak 2017 tarihinde büyük oranda hafiflemiş hissediyor. Gündeminiz ve girişimleriniz netleşiyor. Hayata geçirmek istediğiniz proje ve planlarınızda bazı değişiklikler söz konusu. Yeni yaşam alanı hayaliniz için harekete geçebilirsiniz. Kendinize özel, huzur bulabileceğiniz bir oda tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda imaj değişikliğine gidebilir, görüntünüzde farklılıklar yaratabilirsiniz. Enerjiniz bu ay hiç olmadığı kadar yüksek. Yüzünüzden gülümseme eksik olmayacak diyebiliriz. Ay sonunda seyahat etmek istediğiniz yerlere doğru yol alabilir, kısa süreli kafa dinleyebilirsiniz. Aşk hayatınız sakin şekilde ilerliyor. Hayatında aşk olmayan balık burcu bir süre daha böyle devam etmeyi düşünüyor. Evli balıkların özel hayatına ise huzur hakim oluyor.

Balık Burcu Şubat 2017’ye girerken kariyerinde yurt dışı kaynaklı gelişmeler yaşanıyor. Yabancılarla iletişim söz konusu. Eğitim ve iş hayatını bir arada yürüten balıklar için ortaya büyük fırsatlar çıkıyor. Bu ay seyahat edecek, dinlenme imkanı bulabileceksiniz. Hayatınızda hobilerinize yer verebilir, spora başlayabilir, dans kursuna yazılabilirsiniz. Yazarlık eğitimi alanlar kitap yazmaya karar verebilir, blog açabilir. Sosyal aktivitelerin yoğun olacağı Şubat ayı balık burcu için hem macera dolu, hem yorucu geçiyor. Aşk hayatınızda çok önemli gelişmeler yaşanmıyor. Özel hayatınızı geri planda bırakan şey kişisel alanda kendinizi geliştirme eğiliminiz. Bu ay araba almak veya var olan arabanızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu sağlığı kış aylarında biraz zorluyor. Tedbiri davrandığınızda sağlığınızla ilgili problemler büyümeyecektir. Kış ayları içinde özellikle vitamin ağırlıklı beslenmeye dikkat edin. Var olan rahatsızlığınız varsa kuralların dışına çıkmamaya özen gösterin. Stres tüm rahatsızlıkların başı olduğundan, sorunların ciddileşmemesi açısından stresten uzak durmanızda fayda var. Enerjinizi doğru oranda kullanırsanız bu kışı daha rahat geçirebilirsiniz. Kış aylarında balık burçlarının yakalanabileceği rahatsızlıklar arasında sinüzit, grip, nezle, bronşit, eklem ağrıları, saç ve deri rahatsızlıkları, kansızlık ve böbrek problemleri yer almakta.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git