Balık Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 9.400 kez okundu.

BALIK Burcu Mart 2018 tarihinde git gel şeklinde düşüncelere sahipsin. Sabit fikirli olmaktan biraz uzaklaşıyorsun. Fikirlerini değiştirebilen etkiler ve arkadaşların sayesinde ortaya koyduğun işlerde daha başarılı olacaksın. İsteklerini netleştirmen gerekiyor. Kararsızlıkların başına bela. Bu noktada her şeyden uzaklaşabiliyorsun. Gizli ilişkilerden ve husumetlerden uzak kalınması, risk alınmaması gereken bir döneme giriyorsun. Öncesinde yaşanan bir tartışma tekrar gündeme gelebilir ve sen bu kişiyle yeniden konuşmaya başlayabilirsin. Ancak fazla güvenmemen konusunda seni uyarıyoruz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile geciken ve aksayan durumları yoluna koyuyorsun. Atacağın her adım seni daha iyi bir noktaya taşıyor. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri ile belli konularda kafan biraz karışabilir. Çevrende güvendiğin birkaç insanın fikirleri sana bu anlamda yardımcı olacaktır. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri sana aşk enerjisi veriyor. Yarım kalan bir aşkı tekrar hatırlayabilir, geri dönüşü olmasa bile düşünmekten keyif alabilirsin.

Balık Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde arkadaş çevrenle birlikte ilerliyor. Mutluluğunu çevrenle paylaşmayı seviyorsun. Güvendiğin bir ekibin var ve mümkün olduğu kadar bir araya gelmeye çalışıyorsunuz. Aşkla ilgili bir düzene giriyorsun. Her anlamda daha sade ve huzurlusun. Birlikteliğin güçleniyor. Güven bağlılığı artırıyor. İlişkin yoksa birine aşık olman zor görünüyor. Ama bu flört etmeyeceğin anlamına gelmiyor. Herhangi bir ilişkiye bu ay başlasan da ciddiye alman uzun zaman alabilir. Evliliklerde her şey yolunda ilerliyor.

Balık Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde bakış açısını değiştiriyor. Gözlemlerinde fark etmediğin şeyleri fark ediyor, yakınlarına onların penceresinden bakmaya çalışıyorsun. Olumlamaların hayatına pozitif etki yaratıyor. Evliysen eşinin ailesiyle daha fazla bir araya gelerek güzel vakitler geçirebilirsin. Senin isteğin dışında yaşanan durum yok gibi. Hayatını istediğin şekilde kontrol edebileceksin. Bu ay yaşama alanına huzur hakim oluyor. Olumsuzlukları bir şekilde lehine çevirmeyi başarıyorsun.

Balık Burcu Mart 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Mart 2018’de biraz yorulabilir. Zihinsel ve fiziksel olarak yorgun düşsen de kendini iyi hissedeceksin. Elinden geldiği kadar dinlenmeye çalışmalısın. Büyük bir rahatsızlık olmasa da ufak tefek sorunlarla karşılaşman olası görünüyor. Bol C ve B vitaminine ihtiyaç duyuyorsun. Önlem olarak doktor kontrolünden geçmen iyi olabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git