Balık Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 22.768 kez okundu.

BALIK Burcu Mayıs 2017 tarihinde hayal kurmayı abarta bilirsin. Ancak zamanın akıp gittiği konusunda seni uyarmalıyız. Hedefe giden yoldan sapmamak için uyanık olman gerekiyor. Çevrende pusuda bekleyen gülerek yaklaşan kıskanç ruhlu melek yüzlüler var. İsteklerini gerçekçi bir zemin üzerine oturtmalı, birilerinin aldatmacasına karşı önlem almalısın. Önünde güzel fırsatlar var. Ama bu fırsatların başka ellere geçme ihtimali de var.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile zor bir sınav atlatabilirsin. Sıkıntı içinden çıkacağın bir durum söz konusu. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkisi ile Çok istediğin sevindirici bir olayla karşılaşıyorsun. Hayatın daha farklı üstün nitelikli bir pozisyona doğru yönelebilir.

Balık Burcu Mayıs 2017 Aşk

Balık Burcu Mayıs 2017 tarihinde aşk hayatına gereğinden fazla yükleniyor. Partnerin varsa anlamsız şekilde üzerine gidebilirsin. Yaşanan bazı şeylerin acısını çıkartır şekilde davranışlar sergilemen mümkün görünüyor. Ailen dışındaki bazı kendini bilmezlerin yaptığı çirkinlikleri en yakınındaki insana mal etmen son derece anlamsız. Üzerine gelen sıkıntılara karşı direnmeyi bırakmalı, bazı şeylere sessiz şekilde yaklaşarak sadece izlemelisin. Bu sayede kendine zaman tanıyarak nasıl davranacağına daha iyi karar verebilirsin.

Balık Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Balık Burcu aile ve ilişkilerinde neyin daha önemli olduğuna karar vererek yol alabilirsin. Bu ayın bazı günleri kendine haddinden fazla yüklenebilirsin. Karşına çıkan riskleri sakinlikle atlatmak, alacağın zararı en aza indirgeyecektir. Hassas ruhunu ve fiziksel becerilerini yerinde kullanman geleceğin açısından son derece önemli. Söze lafa ve gaza gelmeden kalbinin sesini dinlemek seni her zaman en doğru yola ileten şey olacaktır. Düşüncelerin temiz olduğu sürece kalbinin götürdüğü yere gitmekten asla korkma.

Balık Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Balık Burcu sağlığı konusunda Mayıs 2017 tarihinde oldukça dirençli. Kendine bakıyor, sağlığını önemsiyorsun. Bu dönemde seni zorlayan şey bahar yorgunluğu ve alerjiler olabilir. Zaman zaman karşılaşacağın baş ağrısı gibi ufak tefek sağlık problemleri uzun süreli sorun yaratmıyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git