Balık Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 18.743 kez okundu.

Balık Burcu Nisan 2017‘de farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelen yeni teklifler sizi heyecanlandıracak türden. Hem iş, hem aşk açısından önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Her şey sizin enerjinize bağlı. Yeni başlangıçlar için son derece uygun bir döneme giriyorsunuz. Dış görünümde yapacağınız değişiklikler dikkat çekici tarzda. Yürürken yolları yakabilirsiniz. Sahip olduklarınızın farkındasınız ve yeteneklerinizi doğru şekilde kullanırsanız imkanlarınız artabilir. Özel ilişkilerde biraz daha sabırlı olmanız, her şeyin yoluna girmesini sağlıyor. Farklı sürpriz gelişmelere hazır olun.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri Balık Burcu ilişkileri üzerine. Verilen bazı sözlerin yerini bulmamasını hatırlayarak, muhatabı olan kişi veya kişilerle tartışmaya girebilirsiniz. Devam etmek istemediğiniz konular üzerine yol ayrımına gelebilirsiniz. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri ile her şey iyi yönde ilerliyor. Bu süreçte neşeniz yerinde ve karşılaştığınız sürprizlerin tadını çıkarıyorsunuz. Atılan beklenmedik adımlar sizi son derece mutlu ediyor. İletişimde yaşanan bazı fikir ayrılıklarını kafanıza takmıyorsunuz.

Balık Burcu Nisan 2017 Aşk

Balık Burcu aşk hayatı Nisan 2017‘de daha enerjik. Ufak tefek gerginliklerle beraber tutku ve aşk dolu günler sizleri bekliyor. Ay içinde duygu geçişleri yaşayabilirsiniz. Evli olanlar eşi ve varsa çocuklarıyla gezi programları yapabilirler. Ayrıca baş başa kalabileceğiniz romantizm yüklü zamanlar da söz konusu. İlişkisi olanlar partneriyle arada yaşanan bazı gerginlikleri tamamen aşka bağlayabilir. Bu dönemde partnerinizi yeniden keşfetmek isteyebilirsiniz. Bu yöndeki tavırlarınız ise onu size tekrar aşık edebilir. Kalbi boş olan Balık Burcu geçmişte yaşadığı tüm hayal kırıklıklarına rağmen aşkı aramaktan vazgeçmiyor. Bağlanacağınız, kendinizi güven içinde mutlu hissedeceğiniz o insan belki de çok yakınınızdadır.

Balık Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 tarihinde Balık Burcu aile ve ilişkileri bir mal veya para ile ilgili anlaşmazlığa düşebilir. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiren biri olarak, karşınızdaki insanlardan da aynı şeyi bekliyorsunuz. Bu tavrı bulamadığınız yerde anlaşmazlık yaratmanız çok normal. Bu dönem ve sonrasında, diğerlerine kendinizi kanıtlamak adına kazancınızı artırma yönünde farklı girişimlerde bulunabilirsiniz. Birikim yapmak ve sonrasında amacınıza ulaşmak için harcamaları kısarak tasarrufa gidebilirsiniz. Yakın çevre, aile ve kardeşlerin de içinde bulunacağı organizasyonlar artabilir. En yakın arkadaşlardan birinin alacağı ani evlilik kararı ile şaşkına dönebilirsiniz. Bu ay kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değer artıyor. İlişkileri iyi yönde geliştirmek adına attığınız adımlar karşılık buluyor.

Balık Burcu Nisan 2017 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde iyi, ancak sakarlıklara ve kazalara bir anlamda müsait. Fazla düşünceli ve dalgın olduğunuz zamanlarda araç kullanmamaya ve tehlikeli sayılabilecek aletlerle çalışmamaya özen gösterin. Kullandığınız ilaçlar var ise miktarını ve hangisini ne vakit alacağınızı bir yere not edin. Mide şikayetlerinizin artacağı ay içinde zaman zaman bulantı hissedebilirsiniz. Gastrit, reflü ve ülsere yatkın bir mideye sahip olabilirsiniz. Bundan emin olmak ve var olan şikayetlerden kurtulmak için bir doktora görünebilirsiniz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git