Balık Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 13.982 kez okundu.

BALIK Burcu Ocak 2018 ile hayatı baştan aşağı en dip noktasına kadar sorguluyorsun. Biz yorulduk sen yorulmadın sorgulamaktan sevgili Balık Burcu. Seni en yukarı taşıyan da, en dibe vurmana neden olan da duyguların. Uçlarda yaşıyorsun yine. Bastırdığın şeylerin dışarı yansıma şekli öfke oluyor. Bu sebeple kırmayı hiç istemediğin insanları zaman zaman kırabiliyorsun. Aslında özünde ne kadar harika biri olduğunu bilmeyen olmamasına rağmen sırf bu yüzden senden uzak duran insanlar var hayatında.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri sabır seviyeni aşağılara çekiyor. Daha sabırsız olacağın bu tarihte kendini biraz geriye çekmelisin. Özellikle aşk hayatında bunu yapsan iyi olur. 7 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri ile daha iyi hissedeceksin. Son derece iddialı ve enerjiksin. Yeteneklerini hayatının her alanına yansıtacağın bir tarih.

Balık Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Ocak 2018’de ne yöne gideceğine karar vermezken ortada kalacak bir yapıya sahip oluyor. Korkuların ve endişelerin sebebiyle bazı adımları atmaktan çekiniyorsun. Bu nedenle kurtulmak istediğin şeyden de kurtulman imkansız hale geliyor. Savunduğun düşüncelere uygun bir aşka sahip olamamak sen gibi duygusal birini uçlara savuruyor. Kalbinin sesini dinleyerek yol aldığında sonuç her ne olursa olsun daha mutlu olacağından emin olmalısın.

Balık Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerine baktığımızda genel anlamda mesafeli duruşlar sergilendiğini görüyoruz. Samimiyetin aşırı olduğu ortamlar daha çok arkadaş ortamı. Mümkün olduğunca arkadaşlarınla bir araya gelmeye çalışıyorsun. Bu ay yeni bir yatırım yapmak konusunda güvendiğin dostlarının fikrini alabilirsin. Sayısı çok olmasa da sağlam bir çevreye sahipsin.

Balık Burcu Ocak 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Ocak 2018’de bedensel anlamda bazı günler yorgunluk ve isteksizlik dışında bir sorun yaşamıyor. Ama ruhsal anlamda aynı şeyi söyleyemeyiz. Aslında ruh sağlığını önemsiyorsun. Bunun için kendini geliştirmek adına sürekli bilgi içerikli makaleler, kitaplar okuyorsun. Okudukça iş daha da zorlaşıyor. Hayata anlam yüklemek duygularını depreştiriyor. Okumayı biraz aza indirgemelisin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git