Kadınlar Duysun

Balık Burcu Temmuz 2018 Yorumu

20.06.2018
7.229
Balık Burcu Temmuz 2018 Yorumu

BALIK Burcu Temmuz 2018 tarihinde kendini hiç olmadığın kadar huzurlu hissedeceksin. Tam manasıyla mutlu olamasan da yaşadığın hayatın sakinliği sana yetiyor. Beklentisiz devam ettiğin yolunda karşına çıkanların seni şekillendirmesine izin vermiyorsun. Tam tersi sen onları olması gereken şekle sokuyorsun. Anlaşılmak ya da anlamak gibi bir derdin yok. Hayatı olduğu gibi yaşadığında daha güzel geliyor. Beklemediğin şekilde aldığın bir haberle duygu dünyanda değişimler yaşadın veya yaşayacaksın. Sakin olman, hemen karar vermemen ve mantığınla hareket etmen işine yarayacak. Vicdanen rahatladığın bir döneme giriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri seni zorlayan sürece son veriyor. Özgürlüğünü ele alıyor, dilediğince hareket ediyorsun. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı ve Ay Tutulması etkileri ile duygusal geri dönüşler yaşayabilirsin. Ancak bunun kısa süreceğinin ve geçici olduğunun fakındasın. İlişkindeki sorunların üzerine gitmediğin sürece herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsun.

Balık Burcu Temmuz 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Temmuz 2018’de yeni bir dönemin başlangıcını yaşıyor. Yaptığın değişiklikler sana iyi geliyor. Bu dış görüntü veya yaşam alanında olabilir. Hislerinde oluşan farkındalıkla aşk hayatına yeni heyecanlar getiriyorsun. Evliysen ya da ilişkin varsa rutinin dışına çıkacaksın. Partnerinle birlikte yapacağınız planlar heyecan verici boyutta. Ondan gelen beklenmedik ufak sürprizlere şaşıracaksın. İnanılmaz ama bu ay her anlamda kendini iyi hissedeceksin sevgili Balık Burcu.

Balık Burcu Temmuz 2018 Aile ve İlişkiler

Temmuz 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde samimiyet artıyor. Aile büyüklerine karşı sevgi dolusun. Onların kıymetini bilir yönde davranacaksın. Birlikte geçireceğiniz vakitlerde sevgini davranışlarınla ve sözlerinle ifade ediyorsun. Çalışıyorsan çalışma arkadaşlarınla arandaki mesafe kapanıyor. Hayata baktığın pencereyi değiştiriyorsun. Herkes seni olduğun gibi kabul ediyor ve seviyor. Temmuz ayının sana sağladığı olumlu etkiler fark edilecek kadar büyük boyutta.

Balık Burcu Temmuz 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Temmuz 2018’de iyi fakat daha iyi olabilir. En baştan söyleyelim ama fayda eder mi bilmiyoruz. Zararlı bir alışkanlığın varsa terk etmelisin. Sağlıklısın ve bu şekilde daha sağlıklı olabilirsin. Fırsat bulduğunda bol bol yürüyorsun. Stres oranın bu ay oldukça düşük. Bunun da sağlığın üzerindeki olumlu etkisi tartışılmaz boyutta büyük. Son olarak çok geç yatıyorsun sevgili Balık Burcu. Uykusuz kalma.