Banyo Dekorasyonu

3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 459 kez okundu.

Banyo evin en önemli bölümünden bir yerdir. Güne sağlıklı ve zinde bir başlangıç yapmak için, gün boyunca yaşanılan stresi üzerinizden atmak için ılık bir duş vazgeçilmez bir durumdur. Eğer evinizin banyosunu şık bir dekorasyonla dizayn etmişseniz bu daha da keyifli bir hale gelecektir. Banyonuz ister küçük ister büyük olsun güzel ve değişik bir tasarımla konforlu ve şık bir hale getirilmesi mümkündür.

Kaliteli Banyo Dekorasyonu

Kaliteli banyo dekorasyonu için dikkat edilmesi gereken banyonun geniş gözükmesini istiyorsanız açık renkler kullanmalısınız. Uçuk ve yumuşak renk tonları banyo tasarımları için ideal olan renk türleridir. Banyonuzun büyüklüğü müsait ise geniş çaplı ve fazla desenli olmayan fayanslar tercih etmelisiniz. Desenlerin yoğun olması ortama boğuk ve sıkıcı bir hava etkisi yaratabilir. Ayrıca şık banyo dekorasyonu için fazla ayna kullanmak ve cam kabin tercih etme sonucunda ferahlatıcı bir etki yaratır. Düşük ayarda spot ışıklarla yapılan aydınlatma ve cepheye bakan küçük bir pencere ile banyonuzu daha da aydın ve ferahlatıcı bir havaya kavuşturabilirsiniz.

Banyonun kullanışlı olabilmesi için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Lavabo, lavabo üzerine ayna, havlu dolabı gibi banyo için seçilen mobilya ve aksesuarlar kesinlikle banyonun büyüklüğüyle orantılı olmalıdır.

Genellikle ev projelerinde banyolara çok fazla önem verilmediği için banyo dekorasyonu yaparken daha dikkatli ve özenli olmalıyız. Yapılacak güzel bir çalışma sonucu banyomuzu istediğimiz şekilde dekore etmemiz mümkün olacaktır.

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git